Jon Jones odpowiada na zarzuty o szpiegostwo

31 Sierpień 2011
0
Jon Jones odpowiada na zarzuty o szpiegostwo

Doczekaliśmy się odpowiedzi „Bonesa”, który za pomocą Twittera odbija piłeczkę w związku z wczorajszymi oskarżeniami Quintona Jacksona o szpiegowanie jego obozu treningowego. Mało tego, zawarł tam jeszcze personalną wycieczkę co do motywów pozostania Rampage’a w MMA. Z kolei manager Jonesa twierdzi, że to Jackson wysłał swoich ludzi na przeszpiegi… Mamy dwie możliwości – albo panowie nakręcają hype, albo nie są w stanie pogodzić się z tym, że fighterzy SĄ analizowani przed walką i normalnym jest, że próbujesz się dowiedzieć z kim i co trenuje twój przeciwnik. Przeczytajcie sami w środku posta.

Najpierw wypowiedź Jonesa, który po trzech latach kariery w MMA mówi „Rampage’owi” o tym, czym jest droga życia w MMA 😉

Tylko dla twojej wiedzy – nie jestem osobą, która szuka w życiu skrótów. W przeciwieństwie do ciebie, MMA nie jest czymś, co robię z powodu pieniędzy. To dla mnie droga życia i nigdy nie okazałbym dla tego takiego braku szacunku.

Oprócz tego, wypowiedział się na ten temat także manager Jonesa, Malki Kawa:

Przyrzekam na Boga, nie mam żadnego szpiega w tym obozie. To jest kompletnie i totalnie nieprawdziwe, nie ma nic wspólnego z prawdziwym stanem rzeczy. To zabawne, że to powiedział, bo słyszałem ostatnio, że jego dawni koledzy z treningów przyjeżdżają żeby posparować z Jonesem. Nie dbamy o to i uważamy, że to żałosne, że to robi.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o