King Mo: „Rampage brzmi jak głupek.”

02 Sierpień 2011
King Mo: „Rampage brzmi jak głupek.”

Większość z was zapewne kojarzy, że Rampage i King Mo to jakby to powiedzieć… zupełna odwrotność tego co rozumiemy pod pojęciem przyjaźń. Obaj fighterzy niejednokrotnie mieli wspólne utarczki słowne, przez co sytuacja robi się powoli co najmniej tak gęsta jak mgła w Londynie. Wg hypefight.com „Rampage vs. King Mo” jest nieuniknione, czy to na ringu czy w bocznej uliczce koło baru.

We wrześniu Muhammed Lawal zmierzy się z niepokonanym Rogerem Gracie i to na nim powinien skupić swoją uwagę. Jak to jednak często bywa u chłopaków ze zbyt wysokim poziomem testosteronu, ciężko zapomnieć u upokorzeniu z przeszłości.

„Koncentruję się teraz na Gracie, ale Rampage może dostać zaraz po nim.”

Mo odniósł się również do jednej z wypowiedzi Quintona, w której krytykował nudnych zapaśników.

„Rampage brzmi naprawdę głupio. Powinien przejść przez „zawody twardziela” jeżeli chce ustać na nogach. Nie brzmi sensownie, ponieważ on przecież również używa zapasów. To jest właśnie to, co wszyscy powinni zrozumieć. Za każdym razem kiedy Quinton bronił się się przed sprowadzeniami Hamilla uciekając nogami, używał zapasów. Spójrzcie na jego pojedynki w Pride, kiedy sprowadzał przeciwników i kontrolował ich. Teraz jest leniwy i nie chce mu się tego trenować, dlatego mówi że inni zawodnicy również nie powinni tego używać. Wypier****j mi z takim g****m. Jedyna runda jaką udało mu się zwyciężyć w walce z Machidą, była dzięki sprowadzeniu. Dlatego właśnie brzmi jak głupek.”

Komentarze

  • F. Georgiew

    Zła wiadomość King Mo – Roger tobą pozamiata!

  • wakaszimazu

    Używanie zapasów do sprowadzenia i kontynuowania tam lay and pray to zupełnie inna bajka niż obrona obaleń… Jeżeli Mo tego nie rozumie to sam jest niestety głupkiem. Jedyny sposób w jaki mógłby wygrać z Quintonem to właśnie przeleżeć na nim 3 rundy. Przecież Mousasi zrobił mu więcej krzywdy z dołu niż tamten mu z góry… W ostatniej walce z Calvalcante też się nie popisał… W ogóle uskromniłbym się na jego miejscu z takimi wypowiedziami i raczej skoncentrował się na tym, żeby dotrwać chociaż drugiej rundy z Rogerem i nie zostać poddanym…

  • Gutpower

    king mo w zyciu nie walczyl nawet z ludzmi na poziomie rampage’a a wyslawia sie jakby pokonal cala armie mistrzow przeciez quinton by go zjadl na sniadanie w 1 rundzie : p ta walka nie mialaby najmniejszego sensu wyszedlby tylko po to zeby go potem wyniesli , dziwny kolo