Konflikt na linii „Alexander Emelianenko vs. Sergei Kharitonov” przybiera na sile

04 sierpień 2011
1
Konflikt na linii „Alexander Emelianenko vs. Sergei Kharitonov” przybiera na sile


„Paluszek i główka, to szkolna wymówka.”

Ostatnio młodszy z braci Emelianenko zaczął się mocno udzielać w mediach. Czyżby planowany wielki powrót na ring?
Najpierw zaniepokojony losem brata, sponiewierał słownie trenerów odpowiedzialnych za przygotowania Fedora. Tym razem zeszło na Sergeia Kharitonova, który stwierdził, że sportowa absencja Alexandra spowodowana jest – wałkowaną od dawna – aferą z żółtaczką (typu C).
Sytuacja między obojgiem panów jest napięta od 2006 roku, po kontrowersyjnym TKO na „Pride Final Conflict” w którym zwyciężył Emelianenko. Tym razem Alexander wściekł się na tyle, że zaproponował krwawe wyjaśnienie sprawy raz na zawsze:

„Kharitonov kłamał. Wszystko co powiedział w tym wywiadzie to głupoty. Być może przesadził na jednej z tych parad gejowskich w Amsterdamie i stracił rozum.”
„Zacznijmy od żółtaczki. Oto moja propozycja dla Kharitonova. Jestem gotowy zrobić test na żółtaczkę typu C przed mediami i portalami internetowymi. Jeżeli rezultat będzie negatywny, to będzie musiał obciąć sobie palec. Jeżeli jednak będzie pozytywny to ja obetnę swój palec. To dla całego świata, żeby wszyscy wiedzieli że jest pierd****m. To jest oferta na jego oskarżenia. Jeżeli odrzuci zakład, wtedy i tak wszyscy będą wiedzieli kto kłamie.”

Na koniec wywiadu Alexander wymierzył również w czuły punkt, czyli image żołnierza, który Sergei stworzył na potrzeby wyjścia do każdej walki.

„Czego on jeszcze potrzebuje? Czapki klauna? Wszędzie krzyczy jaki to z niego spadochroniacz. W rzeczywistości jest tylko szczurem, oficerem wojskowym który nigdy nie widział akcji z bliska. Cały image, włączając w to muzykę wyjściową był moim pomysłem. Jeżeli jest prawdziwym spadochroniarzem, niech zacznie się zachowywać jak spadochroniarze.”

Podziel się ze znajomymi

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x