Konkurs na logo MMA Attack! 1000zł i miejsce VIP do wygrania!

21 Sierpień 2011
0
Konkurs na logo MMA Attack! 1000zł i miejsce VIP do wygrania!

MMA Attack to nowa marka w Polsce, która będzie miała okazję pokazać na co ją stać już w listopadzie, wystawiając przeciw sobie na warszawskim Torwarze takich zawodników jak Tomasz Drwal, Damian Grabowski czy Michał Kita. Trwają przygotowania do pierwszej edycji tego wydarzenia, a Wy możecie wziąć w nich czynny udział, mogąc jednocześnie liczyć na odpowiednie wynagrodzenie. Jak dokładnie to zrobić, dowiecie się w wiadomości od organizatora w środku posta.

MMA ATTACK to organizacja z wielkimi ambicjami i konkretnym pomysłem na rozwój, ale wciąż bardzo młoda. Została założona przez, ale przede wszystkim DLA fanów sportów walki. Zdanie kibiców jest dla nas bezcenne, a ich pomysły nie do przecenienia w kontekście rozwoju naszej organizacji. To Wy wiecie najlepiej, czego oczekujecie od profesjonalnej organizacji MMA, kogo chcielibyście na galach oglądać i co nosić na swoich koszulkach. Nikt nie zna specyfiki dyscypliny MMA lepiej niż jej fascynaci. Zwracamy się więc do Was z prośbą o pomoc ? zaprojektujcie logo naszej organizacji!

Wierzymy w Waszą kreatywność, niebanalne pomysły, talent! Na Wasze projekty czekamy do końca sierpnia pod adresem: media@mma-attack.com.

Logotyp, który przyciągnie naszą uwagę i zyska największe uznanie zostanie oficjalnym logo MMA ATTACK, a jego twórca otrzyma nagrodę ? zaproszenie na galę 5 listopada z miejscem w pierwszym rzędzie i zaproszeniem na after-party oraz 1000 zł!
Szczegółowy regulamin konkursu dostępny jest na oficjalnym profilu MMA ATTACK na Facebooku: facebook.com/ATTACKMMA

Gorąco zachęcamy do udziału w konkursie!

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o