Minoatauro Nogueira: „Gdyby przyjechał, Chael Sonnen zginąłby na ulicach Rio.”

26 Sierpień 2011
0

Nogueira opowiada ile dla niego znaczy walczyć w rodzinnym kraju, zwłaszcza kiedy będzie to jego czterdziesta walka. Nie może uwierzyć jak bardzo kibice cieszyli się na jego widok na otwartym treningu na plaży Copacabana. Jest bardzo wzruszony bo będą tu wszyscy z jego okresu młodości, jego drużyna, rodzina, przyjaciele. Obiecuje pokazać najlepszego Nogueirę dotychczas.
Jeżeli chodzi o Schauba, wie że jest on młodym, głodnym zwycięstwa zawodnikiem. Nie jest więc zdziwiony, że niektórzy stawiają na jego przeciwnika, zwłaszcza kiedy on sam wraca po przegranej. Jednak podoba mu się być „underdogiem”. Ostatni rok był dla niego okresem w którym pozwolił swojemu ciału odpocząć i zrehabilitować stare rany.

Zapytany o niektóre treści z ust Chaela Sonnena, opowiada, że to nic dla niego nie znaczy i wolałby o nim z dużo nie mówić, bo to tylko przysparza mu popularności. Kiedy przeszło na kwestię przyjazdu do Brazylii, Minotauro uśmiechnął się i powiedział, że faktycznie lepiej iż nie przyjechał bo odkąd zaczął mówić źle o ich kraju, społeczność potraktowała to bardzo osobiście i prawdopodobnie zostałby zabity na ulicy.

Na sam koniec, oczywiście moje ulubione, czyli ta cholerna poprawność polityczna… Ariel poprosił o komentarz w sprawie wywiadu, w którym Nogueira wypowiedział się o homoseksualistach trenujących jiu-jitsu. Osobiście, zrozumiałem od razu jego intencje, gdzie Nogueira miał na myśli, że on sam wolałby nie trenować z taką osobą w parze, ponieważ nie wiedziałby czy kontakt fizyczny z jego strony byłby odbierany jako trening czy może coś więcej. Nie ma nic przeciwko gejom trenującym w jego klubie.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o