Polacy na THE EUROPEAN CLUBS MUAYTHAI CUP

autor:
05 Sierpień 2011
0
Polacy na THE EUROPEAN CLUBS MUAYTHAI CUP

Za muaythai.pl:

Oskar Staszczak junior walczący w kategorii do 75 kg, wygrał wszystkie swoje walki, zajmując pierwsze miejsce całego Pucharu. W swojej pierwszej walce pokonał on zawodnika z Estonii (TKO), a w kolejnej Fina (na punkty).

Drugi z naszych zawodników Wojciech Krawiec senior w kategorii do 75 kg, także powrócił do Polski bez porażki. W swojej pierwszej walce pokonał Białorusina (na punkty), a w finale Łotysza (również na punkty).

Ostatni z naszych zawodników Filip Kulawiński walczący w kategorii do 81 kg w pierwszej walce pokonał Łotysza (KO), w kolejnej Fina (na punkty), a w ścisłym finale musiał niestety uznać wyższość zawodnika z Danii.

Podsumowując wyjazd, można zaliczyć go do bardzo udanych. Zdobyliśmy dwa pierwsze miejsca oraz jedno drugie.

Gratulujemy zawodnikom i życzymy dalszych sukcesów !!!

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o