Rampage podejrzewa Jonesa o szpiegostwo

30 Sierpień 2011
Rampage podejrzewa Jonesa o szpiegostwo


Jones mnie szpieguje!

Quinton Jackson swego czasu twierdził, że Rashad Evans szpiegował jego obóz treningowy i dowiedział się o kontuzji kolana. Właśnie w ten sposób tłumaczył niespotykane dotąd uderzanie pięściami w kolano, którego dopuścił się „Suga”. Co zabawne, zdecydował się on ostatnio udawać kontuzję, by sprawdzić lojalność swoich ludzi. Cztery godziny później dostał telefon od Joe Silvy czy wszystko jest w porządku. W środku wywiadu informacje, których udzielił dziś Kevinowi Iole z portalu Yahoo!

Jeden z moich przyjaciół rozmawiał ostatnio z managerem Jona Jonesa, który mówił, że wie o wszystkim, co dzieje się na naszym obozie treningowym. Powiedział, że ma u nas szpiegów i nie ma dla niego żadnych tajemnic. To zmusiło mnie do pewnych przemyśleń.

W jaki sposób on wiedział o mojej kontuzji tak szybko? Tego nie było w Internecie, a zadzwonił praktycznie od razu. Ludzie z UFC byli w Brazylii, co sprawiło pewnie, że musiałem czekać cztery godziny na telefon. To pokazuje mi dwie rzeczy: mam szpiegów w swoim otoczeniu – to po pierwsze, a po drugie, są tępi jak cholera, bo nie potrafią wykorzystać odpowiednio informacji i zaczekać. Szpieg zazdzwonił od razu do Silvy, a ten zadzwonił od razu do mojego managera.

Nie dbam o to co robi Jon Jones i jaki ma gameplan na walkę. Moje zainteresowanie wynosi równo zero. Wciąż mam honor wojownika, który każe mi iść do bitwy we właściwy sposób, nie szpiegując mojego przeciwnika. Nie boję się go, nie zadaję wielu pytań ani nie martwię o to co robi. Nawet nie oglądam nagrań.

Komentarze

 • o8o8o8

  Nie ogląda nagrań bo nie chce widzieć co go czeka w oktagonie.

 • Zenobi

  Niech się nie dziwi że przegrał z paroma leszczami skoro nie ogląda walk i szpiegowanie jest dla niego czymś dziwnym.

 • Zenobi

  Niech się nie dziwi że przegrał z paroma leszczami skoro nie ogląda walk i szpiegowanie jest dla niego czymś dziwnym.

 • alfredd

  Zenobi rampage nigdy nie przegral z leszczem, a jones juz nie raz przekroczyl granice np robiac z rashada rasiste :p nie zdziw sie jak uspi tego pseudo mistrza 1 ciosem 🙂 pozdro

 • F. Georgiew

  Quinton chyba trochę z tym ściemnia 😉 Nie wierzę w to, że mógł wygrywać na tym poziomie idąc do walki rozpracowany, a samemu w ciemno.

  Co do porażek Quintona z leszczami kojarzę tylko jedną przez dyskwalifikację. To jeden z bardziej niedocenianych gości, wygrywał ze ścisłą czołówką przez dużo czasu.

  Nokaut na Jonesie byłby fajną niespodzianką.

 • Zenobi. Wyrazy współczucia. 🙁