Wywiady Ariela przed UFC Rio

25 Sierpień 2011

Na pierwszy ogień Silva po angielsku, sympatyczniejszy niż zazwyczaj. Reszta wywiadów w środku posta. Odpowiedzi są standardowe, dlatego nie będę ich tłumaczył, za to warto zajrzeć do przetłumaczonego wywiadu z Fertittą kilka postów niżej. Zawsze dobrze poczytać o długofalowych planach UFC. Ciekaw jestem tylko, czy rosnąca medialność Lorenzo spowoduje w najbliższym czasie jakieś napięcia z Daną, który przyzwyczajony jest do pierwszoplanowej roli.

Komentarze

 • TD

  Dokładnie to samo pomyślałem a propos ewentualnego „Dana vs. Lorenzo”. Uważam jednak, że to już są na tyle starzy wyjadacze, że nic im nie zaszkodzi. Ile było głosów żeby usunąć Danę po użyciu słowa Faggot, itp. itd. w jego vblogu (co w ogóle było żałosną nadinterpretacją poprawnej polityki).

 • TD

  Poza tym mają zapisane w kontrakcie, że ewentualne spory mogą rozstrzygać na macie… zresztą przy takim ogromie spraw organizacyjnych nie ma szans żeby jeden gość ogarnął całe zamieszanie, musi się podzielić sławą.

 • F. Georgiew

  Problem w tym, że Lorenzo zasuwa pewnie większość czasu w zupełnie innych dziedzinach niż UFC, a teraz zaczął niejako dublować Danę jeśli chodzi o zgarnianie propsów. Ma do tego prawo, ale podejrzewam, że Dana już się trochę spina, a w perspektywie 2-3 lat może dojść do jakichś konfliktów na tym gruncie jeśli Lorenzo się to spodoba.

 • Mar

  Z tego co pamiętam Dana ma chyba tylko kilka procent udziałów w UFC, a cała reszta jest w łapkach braci Fertitta tak więc w ewentualnym sporze z Lorenzo pewnie nie będzie taki wyszczekany jak przed kamerami;)