Wywiady po UFC Rio

28 Sierpień 2011
0

Mamy za sobą bardzo udaną galę, co wydaje się potwierdzać opinia Dany White’a. Amerykanie nigdy nie widzieli dopingu, więc są zszokowani jak żywo reagowała brazylijska publiczność – a trzeba przyznać, że było naprawdę głośno i wesoło. W środku posta pozostałe wywiady Ariela Helwaniego z kilkoma słowami na temat tego, co zawierają.

Highlight z konferencji prasowej. Kilka żartów i wiadomości, które przewijają się w wywiadach z zawodnikami.

Sympatyczny jak zawsze Minotauro, w swoim wywiadzie odnosi się przede wszystkim do swojego powrotu i tego, że był skreślany przez wiele osób. Jak mówi, fani mają często słabą pamięć, ale bardzo lubi być underdogiem.

Paulo Thiago mówi o tym, co krzyczeli do niego fani, o BOPE, ostrożności, którą włożył w walkę ze względu na dwie ostatnie porażki, a przy okazji ma bardzo zaangażowanego tłumacza.

Eric Silva, którego Anderson nazywa swoim następcą, podkreśla, że wciąż jest początkującym, ale czeka go wielka przyszłość w sporcie. Cieszy się, że mógł pokazać swoje muay thai, bo poza czarnym pasem BJJ ma także duże doświadczenie w tym sporcie. Przy okazji, tłumacz i manager (Wallid Ismail) zmienił koszulkę z Bad Boya na Tapout.

Yves Jabouin mówi o kulisach zejścia do 145 lbs., o tym jak się czuje w nowej wadze, jak zbijał wagę, o wrażeniach z walki i przyczynach poprzednich porażek.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o