Wywiady po UFC Rio

28 Sierpień 2011

Mamy za sobą bardzo udaną galę, co wydaje się potwierdzać opinia Dany White’a. Amerykanie nigdy nie widzieli dopingu, więc są zszokowani jak żywo reagowała brazylijska publiczność – a trzeba przyznać, że było naprawdę głośno i wesoło. W środku posta pozostałe wywiady Ariela Helwaniego z kilkoma słowami na temat tego, co zawierają.

Highlight z konferencji prasowej. Kilka żartów i wiadomości, które przewijają się w wywiadach z zawodnikami.

Sympatyczny jak zawsze Minotauro, w swoim wywiadzie odnosi się przede wszystkim do swojego powrotu i tego, że był skreślany przez wiele osób. Jak mówi, fani mają często słabą pamięć, ale bardzo lubi być underdogiem.

Paulo Thiago mówi o tym, co krzyczeli do niego fani, o BOPE, ostrożności, którą włożył w walkę ze względu na dwie ostatnie porażki, a przy okazji ma bardzo zaangażowanego tłumacza.

Eric Silva, którego Anderson nazywa swoim następcą, podkreśla, że wciąż jest początkującym, ale czeka go wielka przyszłość w sporcie. Cieszy się, że mógł pokazać swoje muay thai, bo poza czarnym pasem BJJ ma także duże doświadczenie w tym sporcie. Przy okazji, tłumacz i manager (Wallid Ismail) zmienił koszulkę z Bad Boya na Tapout.

Yves Jabouin mówi o kulisach zejścia do 145 lbs., o tym jak się czuje w nowej wadze, jak zbijał wagę, o wrażeniach z walki i przyczynach poprzednich porażek.

Komentarze