Alistair Overeem odchodzi z teamu Golden Glory

20 Wrzesień 2011
Alistair Overeem odchodzi z teamu Golden Glory


„Na znak zdecydowania tupnę i trzasnę młotem.”

Wszystko na tym świecie ma swoją przyczynę. Fakt, że „The Reem” zostaje usunięty ze Strikeforce, nagle pojawia się ponownie w mediach, dostaje walkę z Brockiem Lesnarem, gościł we wczorajszym MMA Hour, nie wzięło się z przypadku. Wszystko to ostatecznie doprowadziło do tego, że drogi między wieloletnim klubem Golden Glory a mistrzem K-1/Strikeforce w końcu musiały się rozejść. Przyczyny nie są jeszcze znane, ale generalnie opierają się o „brak” zaufania.

Z oficjalnego twittera Alistaira:

„Chciałbym wygłosić orzeczenie odnośnie ostatnich newsów dotyczących mojej separacji z moim dotychczasowym menedżmentem Golden Glory. Tak jak w każdym związku, są zarówno dobre chwile jak i złe chwile. Są rzeczy wspólne, są i różnice. Tak jak w każdym związku, jest zaufanie. Kiedy różnice prowadzą do załamania zaufania, nie ma już odwrotu i możliwości kontynuowania pozytywnych relacji. Nie wywieszam brudów. nalegam na docenienie mojej prywatności, aby nie wywlekać dalszych szczegółów w tej sprawie.
Raz jeszcze, chciałbym podziękować teamowi Golden Glory za wszystkie lata wspólnej pracy i życzę im sukcesów w przyszłości.”

Komentarze

  • F. Georgiew

    Oj UFC ostro uderzyło w GG, nabrużdżone w gnieździe teraz mają. Oczywiście pewnie GG samo nie jest bez winy w tej sytuacji.

  • Leglocker

    ale jaja 😀

  • pavulon

    Może znajdzie się team, który na ostro się za niego weźmie

  • Gokhan Saki też odszedł