BJ Penn zaskoczony awanturą wokół jego wypowiedzi

17 Wrzesień 2011
BJ Penn zaskoczony awanturą wokół jego wypowiedzi

Ostatnio BJ Penn powiedział w jednym z wywiadów na swojej oficjalnej stronie, że ludzie z UFC zmuszali go do nakręcenia wypowiedzi w kręconym materiale promocyjnym do stwierdzenia, że pokona Nicka Diaza. Penn uważał, że nie pokrywa się to z jego odczuciami i może powiedzieć co najwyżej, że chciałby żeby tak było, albo będzie do tego ze wszystkich sił dążył. Temat został podchwycony i nieco rozdmuchany, a następnie obiegł wiele for i portali, co zupełnie zaskoczyło zawodnika. W środku posta wypowiedź BJ’a na temat tej całej „awantury”.

Nie mam pojęcia jak ta sytuacja z wywiadem dla UFC tak się rozrosła. Nigdy nie chciałem atakować UFC, ludzie dzwonili i mówili mi, że Diaz nie podpisze kontraktu na walkę i dostałem paranoi, że będą chcieli użyć tej wypowiedzi, by podpisał kontrakt. Prawda jest taka, że w ogóle się na tym nie skupiam. To nie jest ważne, za to ważne jest, że walczę z Nickiem Diazem na UFC 137. Będzie to najprawdopodobniej najgroźniejszy przeciwnik przeciw któremu wszedłem do octagonu.

Komentarze

  • gumtree

    Najrgozniejszym byl GSP. Mysle rowniez ze Ellenberger, Fitch dali by sobie z Diazem rade. Oczywiscie zycze pennowi wygranej. WaR!

  • ninja

    Nie, najgroźniejszym nie jest GSP, bo GSP raczej potężnego KO nikomu w niedalekiej przyszłości nie zafunduje, ale przegraną to i owszem. 😉