Brock Lesnar vs. Alistair Overeem na UFC 141

06 Wrzesień 2011
Brock Lesnar vs. Alistair Overeem na UFC 141


„Must eat Overeem…”

„There is something screwy around here” pomyślałem sobie – rodem jak Elmer Fudd z charakterystycznym „Ł” zamiast „R” – kilka dni temu, kiedy przeczytałem wypowiedź Dany White, który stwierdził, że Brock Lesnar jest w 100% zdrowy. Teraz już wiem, że marzenia się spełniają, Mikołaj istnieje a gwiazdka będzie w tym roku dwa razy.
Dosłownie przed chwilą „LA Times” podał szokującą wiadomość. Świeżo zakontraktowany Alistair Overeem zmierzy się 30 grudnia (UFC 141) z Brockiem Lesnarem!

Oto wypowiedź Overeema:

„Brock to duże i znane nazwisko, niebezpieczny facet a to jest walka marzeń. To ogromny facet, ze swoimi sprowadzeniami to ekscytujący wrestler.”
„Samemu jestem ciekawy tej walki i chcę ją zobaczyć. Koniec końców, jestem innym od niego zawodnikiem. Uderzacz, atletyczny, duży. Zobaczymy dwie, ogromne ciężarówki, które zmierzają na siebie tym samym kursem i dojdzie do kolizji.”

Cała sytuację skomentował również prezydent UFC, Dana White:
„To jest pojedynek, którego pragną fani. Obaj są potworami. Czy Lesnar zdoła go sprowadzić?”

Na te i inne inne pytania, odpowiedzi przyjdą pod koniec roku. Natomiast pewne jest, że pas Strikeforce, który jeszcze niedawno dzierżył Overeem, przed zerwaniem kontraktu przez ZUFFĘ, nie będzie stawką tego pojedynku, co potwierdził współwłaściciel UFC – Lorenzo Fertitta.

Zostańcie z nami, to zaledwie początek serii dobrych wiadomości.

Komentarze

  • dsa

    ciekawe co teraz powie Boruta;) bo przed tą walką był bardzo pewny, że Lesnar pokona Overeema

  • Serg

    Yes! Moich dwóch ulubionych zawodników w jedne walce! Emocje sięgną sufitu i się przez niego przebiją!