Carlos Condit zastępuje Nicka Diaza na UFC 137

07 Wrzesień 2011

Teraz wiemy już dlaczego Nick Diaz nie pokazał się na dzisiejszej konferencji prasowej, powodując niezadowolenie GSP. Niezależnie od tego, jak lubisz Carlosa Condita i jak udany jest ten trailer, oglądając zapowiedź „St. Pierre vs. Condit” będziesz w najlepszym wypadku mieć mieszane uczucia. Jedna z najciekawszych walk roku została odwołana, a miejsce posiadacza pasa Strikeforce zajmuje Carlos Condit. Co za tym idzie, prawdopodobnie zostaje odwołana jego walka z BJem Pennem – także jedna z tych, na które wiele osób czekało. Oficjalnym powodem odwołania walki jest nieobecność na konferencjach prasowych i trudności w komunikacji z zawodnikiem.

Komentarze

  • cymes

    Co za down… trochę szkoda. Koleś jedzie prosto do szamba. Żeby nie skończył jak amy… :p

  • CzlowiekZelazko

    No i zaczyna sie. Szykowala sie jedna z najlepszych, jak nie najepsza rozpiska tego roku i juz Diaz wypadl z gry. Mam nadzieje, ze Mirco, Mitrione, Kongo, Nelson dotrwaja. No i Siver, tylko szkoda mi chlopaka, 4 zwyciestwa z rzedu w ufc, po to, zeby w preliminary byc, to troche nie fair. McDonald i Ebersole juz sa na rozpisce 140, szkoda.

  • Zenobi

    Litości… facet zostanie zdeklasowany przez Georgesa. A Diaz zachował się jak pajac i nieprofesjonalista. Sam sobie dołki kopie pod nogami.