Chael Sonnen podziwia brazylijskich fanów MMA

07 Wrzesień 2011
0
Chael Sonnen podziwia brazylijskich fanów MMA


„Nowy, zły Boss w GTA?”

Nic już nie wiem, nie znam się na MMA, które stało się do tego stopnia nieprzewidywalne, że chyba rzut monetą lub obrót butelką, dałby bardziej prawdopodobny wynik niż próba wskazania go samemu. A wy myśleliście, że jak robią to „eksperci”?
Zawirowań ciąg dalszy… oto bowiem Chael Sonnen zaczął śpiewać wyraźnie cieńszym głosem, przyznając, że podziwia brazylijskich fanów za ich charakter i oddanie sprawie.

„Całość wymknęła się spod kontroli. Poziom gróźb śmiercią stał się całkiem wysoki. Osiągnąłem liczbę dziesięciu gróźb i myślę, że numer 7 był bardzo na poważnie. Po spojrzeniu w jego oczach, wygląda na to, że już kogoś zadźgał w przeszłości.”

żeby nieco osłodzić sytuację, Chael wypowiedział na początku tygodnia chyba pierwsze miłe słowa o Andersonie Silva a tym razem poszedł nawet krok dalej, chwaląc brazylijskich fanów za ich oddanie sprawie.

„To mi się podoba. Myślę, że Brazylia robi to właściwie. Wspierają swoich zawodników. W USA, nie wspieramy swoich. Są osoby, które mieszkają tutaj i chcą widzieć jak przegrywam z Andersonem Silvą. Dla mnie to jest OK, niemniej wciąż to trochę dziwne. W żadnym innym kraju nie odwróciliby się od swoich zawodników.”

Cóż… w żadnym innym kraju nie ma nikogo kto by się nazywał Chael Sonnen.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o