Dwie gale UFC jednego wieczoru już w lutym?

28 Wrzesień 2011
1
Dwie gale UFC jednego wieczoru już w lutym?

Dana White od jakiegoś czasu wspominał w wywiadach, że UFC doczeka się takich czasów, w których gale będą odbywać się nawet tego samego wieczoru w różnych miejsach świata, a także doczekamy się TUFa poza Stanami Zjednoczonymi. Wszystko to wydawało się być realne, ale tylko pod warunkiem, że to tempo wzrostu utrzyma się jeszcze przez dłuższy czas. Jak się jednak okazuje, jesteśmy dosłownie w przededniu wprowadzenia takich zmian. Ostatnio doszły nas wieści o TUFie w Brazylii, a wczoraj Dana powiedział, że podczas gali w Japonii 26. lutego odbędzie się równoległa gala w Las Vegas. O tym i lokalnych TUFach w środku posta.

A propos dwóch, czy więcej eventów jednego wieczoru White powiedział, że „będziemy to często robić w przyszłości”. UFC staje się naprawdę ogromne i nie daje rady wypuszczać odpowiedniej ilości gal. W samej Brazylii na 14-tysięczną halę było 350 tysięcy chętnych. Właśnie dlatego planowane są tam gale na wielkich stadionach.

W kwestii Ultimate Fighterów ma dojść do o wiele dalszych zmian niż jeden sezon w kolebce Vale Tudo – Brazylii. Mowa jest o Filipinach, Australii, Kanadzie i Wielkiej Brytanii. Szczegóły są dopiero do ustalenia, jednak z tym tempem wprowadzania zmian i rozwoju nie będziemy musieli na nie długo czekać.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
HadHod
HadHod
9 lat temu

Ciekawe jak będą je oznaczać. UFC160a i UFC160b ? 🙂

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x