GSP o tym jak zbić 9kg w tydzień i odzyskać je w 24h

05 Wrzesień 2011

Zawodnicy UFC goszczą coraz częściej w programach telewizyjnych, reklamach czy najbardziej znanych talk showach w USA, Brazylii czy Kanadzie. Zainteresowanie portalu Yahoo! skierowało się ostatnio na GSP, który między innymi wystąpił w krótkim odcinku o odżywianiu, opowiadając o zbijaniu wagi przed walką i udostępniając dziennikarzom swoją szefową kuchni. Pozostaje nam tylko pozazdrościć jego zaplecza. Dla zainteresowanych, na tym samym kanale zamieszczono dwa inne treningi – walki oraz gimnastyki, którą Georges zainteresował się przed walką z Jakiem Shieldsem.

Komentarze

 • Dzon

  przetlumaczy ktos jak on to robi? :d

 • F. Georgiew

  W skrócie i z pamięci, bo spałem dziś 2h i chcę to teraz odespać… Najpierw pije bardzo dużo wody, by się wypłukać bodajże z sodu. Ogranicza też pewnie sól, ale akurat tu chyba nie było wspomniane. Później nagle odcina wodę i niemal wszystkie węgle, bo 1g węglowodanów wiąże 4g wody. Jeśli chodzi o odzyskiwanie wagi i sprawności to pewnie kroplówka, ale dziwnym trafem nie wspomina 😉

 • Yeri

  Najbardziej podoba mi się końcówka Jego wypowiedzi, że nie wie właściwie co je, bo jego praca to walka, a jego jedzenie to praca jego kucharki:)

  My tu sami musimy przeliczać kalorie i dobierać składniki, do tego kombinować jak to wpleść w rozkład dnia i kiedy przyrządzić, tylko pozazdrościć.

 • It’s good to see someone thinking it thogruh.