James Thompson walczy na KSW 17

10 Wrzesień 2011
James Thompson walczy na KSW 17


historia lubi zataczać koła…

Wśród newsów związanych z naszą rodzimą federacją znalazła się dobra informacja, mianowcie James Thompson potwierdził na facebooku swój udział w KSW 17 w listopadzie. Jego rywalem ponownie będzie Mariusz Pudzianowski, który będzie walczył o zwycięstwo, które miał już niemal w garści podczas ostatniej gali. Zobaczymy zatem ile wyniósł Mariusz z tej gorzkiej do przełknięcia porażki. Tym samym występ Anglika w Bydgoszczy przeciwko Pawłowi Nastuli stał się niemożliwy.

Komentarze

  • TD

    Odgrzewany kotlet, za mało czasu dla Pudziana po ostatniej porażce aby pójśc naprzód. Powinien zdobyć więcej doświadczenia z kimś innym a później ewentualny rewanż. Poza tym jaki sens tego rewanżu? Mariusz utracił może jakiś tytuł i chce go odzyskać… Do not Like!

  • Beier

    przecież pudzian to ich maszynka do pieniedzy. chciałbym żeby przejebał i naprawde chłopaki które trenują się znalazły w walkach wieczoru.

  • TD

    Nie żebym narzekał, po prostu chcę poczuć powiew świeżości a to jest replay. O ile Pudzian nie opanował „ciosu smoka” to zobaczymy podobny pojedynek. I nie o wynik nawet mi chodzi… Zresztą oglądalność w TV to zweryfikuje.