KSW 17 – info o pierwszych walczących

09 Wrzesień 2011
5
KSW 17 – info o pierwszych walczących

Zbyt duża liczba spekulacji internetowych wojowników wprowadziła mały chaos a propos terminu kolejnej gali KSW i występujących na niej potencjalnych zawodników. Aby rozwiać wszelkie wątpliwości, prezentujemy oficjalne stanowisko Konfrontacji Sztuk Walk.

Po raz drugi w historii gala KSW odbędzie się w łódzkiej Atlas Arenie. Data tego bezprecedensowego wydarzenia to dwudziesty szósty dzień listopada.

W tej chwili potwierdzamy uczestnictwo sześciu zawodników, którzy zaprezentują się w ringu. Są nimi: Mamed Khalidov, Mariusz Pudzianowski, Jan Błachowicz, Antoni Chmielewski, Michał Materla i Artur Sowiński.

Żaden z wymienionych zawodników nie zna jeszcze nazwiska swojego przeciwnika, lecz zgodnie z zapowiedziami włodarzy Federacji KSW ich rywalami będą wojownicy z najwyższej półki dostępnych na rynku.

Bez wątpienia, na gali nie zabraknie ekipy MMAnews. Już zacieramy łapki.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

5
Dodaj komentarz

avatar
5 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
KnockOutBorutaTDF. Georgiew Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
KnockOut
Gość
KnockOut

Z tego co przeczytałem to na najbliższej konfrontacji ma wystąpić nawet Maciej „IROKEZ” Jewtuszko. Łatwo można tym samym dojść do wniosku że zmierzy on się z Niko Puhaką, który przyznał że doszedł do porozumienia w sprawie występu na KSW 17! To dopiero będzie walka 😀

Boruta
Gość

Nie liczcie na to. Połaczenie kontraktów na wyłączność z małą liczba edycji i mizerną liczbą walk powoduje, ze KSW nie ma innego wyjścia niz puszczanie cały czas tych samych zawodników. Gdypy zaproponowali im walkę raz na rok, albo i półtora, to by po prostu nie podpisali kontraktów.

F. Georgiew
Gość
F. Georgiew

Nie znają przeciwników, ale Soko i Thompson są na plakacie. Łódź jest dość blisko, więc fajnie. Będzie dobra gala i dobre nazwiska, pewnie oprawa też będzie zacna. Chciałbym tylko, żeby KSW pokusiło się o jakieś pojedynki inne niż KSW vs. reszta świata 😛