KSW 17 – info o pierwszych walczących

09 Wrzesień 2011
KSW 17 – info o pierwszych walczących

Zbyt duża liczba spekulacji internetowych wojowników wprowadziła mały chaos a propos terminu kolejnej gali KSW i występujących na niej potencjalnych zawodników. Aby rozwiać wszelkie wątpliwości, prezentujemy oficjalne stanowisko Konfrontacji Sztuk Walk.

Po raz drugi w historii gala KSW odbędzie się w łódzkiej Atlas Arenie. Data tego bezprecedensowego wydarzenia to dwudziesty szósty dzień listopada.

W tej chwili potwierdzamy uczestnictwo sześciu zawodników, którzy zaprezentują się w ringu. Są nimi: Mamed Khalidov, Mariusz Pudzianowski, Jan Błachowicz, Antoni Chmielewski, Michał Materla i Artur Sowiński.

Żaden z wymienionych zawodników nie zna jeszcze nazwiska swojego przeciwnika, lecz zgodnie z zapowiedziami włodarzy Federacji KSW ich rywalami będą wojownicy z najwyższej półki dostępnych na rynku.

Bez wątpienia, na gali nie zabraknie ekipy MMAnews. Już zacieramy łapki.

Komentarze

 • F. Georgiew

  Nie znają przeciwników, ale Soko i Thompson są na plakacie. Łódź jest dość blisko, więc fajnie. Będzie dobra gala i dobre nazwiska, pewnie oprawa też będzie zacna. Chciałbym tylko, żeby KSW pokusiło się o jakieś pojedynki inne niż KSW vs. reszta świata 😛

 • TD

  To nie jest oficjalny plakat, lecz, hmm… „ulotka”. Wiedziałem, że będą spekulacje 😀

 • TD

  no właśnie też wolałbym zobaczyć jak najwięcej pojedynków KSW vs. reszta świata. Dość już oglądania garstki ludzi walczących naprzemiennie. Ale nie narzekam, widać, że coraz więcej takich pojedynków dają.

 • Nie liczcie na to. Połaczenie kontraktów na wyłączność z małą liczba edycji i mizerną liczbą walk powoduje, ze KSW nie ma innego wyjścia niz puszczanie cały czas tych samych zawodników. Gdypy zaproponowali im walkę raz na rok, albo i półtora, to by po prostu nie podpisali kontraktów.

 • KnockOut

  Z tego co przeczytałem to na najbliższej konfrontacji ma wystąpić nawet Maciej „IROKEZ” Jewtuszko. Łatwo można tym samym dojść do wniosku że zmierzy on się z Niko Puhaką, który przyznał że doszedł do porozumienia w sprawie występu na KSW 17! To dopiero będzie walka 😀