ŁOHOOOŁ! „Vitor Belfort vs. Cung Le” na UFC 139 w listopadzie

10 Wrzesień 2011
ŁOHOOOŁ! „Vitor Belfort vs. Cung Le” na UFC 139 w listopadzie


Sparring: Belfort vs. Scorpion z Mortal Kombat?

To chyba najciekawsze informacja tego weekendu. Po ekspresowym nokaucie na Yoshihiro Akiyama podczas UFC 133 , Vitor Belfort zapragnął szybkiego powrotu do oktagonu. Brazylijczyk chce zatrzeć negatywne wrażenie po porażce z Andersonem Silvą i pokazać wszystkim, że to był jedynie wypadek przy pracy. 19-go listopada czeka go kolejne wyzwanie w postaci byłego mistrza Strikeforce – Cung Le.

Cung od dawna twierdził, że jeszcze nie wie kiedy ale jego kolejny pojedynek na pewno odbędzie się w UFC. Jego marzenia spełnią się zatem już za dwa miesiące. Na pewno nie można nazwać Belforta zawodnikiem na przetarcie.
Le będzie miał za sobą tłum oddanych fanów, gala odbędzie się bowiem w San Jose, dotychczasowym domu Strikeforce. „Fenomen” natomiast, tradycyjnie wniesie w ten układ szybkie pięści i fenomenalną ostatnimi czasy, mocną pewność siebie. Ktoś zna nazwisko jego psychologa sportowego?

Komentarze

  • Vitor moim zdaniem wygra,ma szybkie rece i jest wyższy o 5 cm,ma dobre wyczycie dystansu,i oby ustrzegał sie tylko tych kopnięc chung lee bo sa bardzo niebezpieczne

  • Zenobi

    Vitor to klasa sama w sobie. Ortiz to przeszłość. Vitor wygra w pierwszej połowie walki.

  • BigCityLover

    Vitor by 1RKO

  • dsa

    Belfort to wygra Cung Lee to nie jest wyzwanie – tym bardziej że już ma sporo lat