Martin Lewandowski o „Paulo Filho vs. Mamed Khalidov”

28 Wrzesień 2011
Martin Lewandowski o „Paulo Filho vs. Mamed Khalidov”

Wczoraj pisaliśmy o potencjalnym pojedynku „Paulo Filho vs. Mamed Khalidov” i obiecaliśmy Wam oficjalne wyjaśnienia na dzień dzisiejszy. Po dzisiejszej rozmowie, możemy Wam przedstawić kilka faktów w tej sprawie. Oto słowa Martina Lewandowskiego:

„Menedżer Filho najwyraźniej się pośpieszył. Owszem, dzwoniliśmy do nich i rozmawialiśmy o tym pojedynku, ale oni nie otrzymali nawet szkicu kontraktu, dlatego na razie nie potrafię powiedzieć, że jest to informacja potwierdzona. Nie wiem dlaczego to zrobił, być może chciał się wykazać przed Filho na wyrost. Natomiast mogę powiedzieć, że brani są pod uwagę dwaj zawodnicy.”

W tym momencie próbowaliśmy dowiedzieć się nazwisko potencjalnego przeciwnika, niestety przyjdzie nam poczekać z tym do końca tygodnia.

„Nie mogę zdradzić jeszcze nazwiska, bo później psuje nam to negocjacje z tymi zawodnikami. Do piątku będzie już znana sytuacja i wówczas możemy o tym porozmawiać więcej. Jest to ktoś, kto wcześniej przewijał się w licznych wywiadach.”

Zostańcie z nami, wkrótce dalszy ciąg tajemnic KSW 17.

Komentarze

 • Blade

  Leites, bądź Lombard w takim razie.

 • TD

  Stawiam na Thalesa… gdzie tam Lombardowi z Bellatora. Nie do końca po drodze raczej.

 • F. Georgiew

  Lombard za dużo by ryzykował. Ale jeśli by się udało, to byłaby walka na miarę main eventu Ultimate Fight Night czy UFC on Versus.

  Leites czy Filho też do nie pogardzenia. Tyle, że przeciwnicy się powoli kończą.

 • siwyszac

  znowu jakiś wypalony przeciwnik by miał być? Niech mu dadzą kogoś na czasie typu Lombard albo Leites. Stare gwiazdy nie robią już wrażenia.

 • Donwhite

  Mamed potrzebuje wielkiej walki naprawdę kibicuje mu z szczerego serca w ogień za mamedem i ksw ale przeciwnik klasowy potrzebny jest był i będzie pozdrawiam czytelników mmanews.pl