Nick Diaz vs. BJ Penn na UFC 137

09 Wrzesień 2011
Nick Diaz vs. BJ Penn na UFC 137

Za swoje nieodpowiedzialne zachowanie Nick Diaz poniósł dość poważne konsekwencje. Jednak jak się okazuje, nie aż tak poważne, jakby się na początku wydawało. UFC ogłosiło, że niepokorny zawodnik Cesara Gracie zmierzy się z BJem Pennem, a więc mamy prostą rotację zawodników, którzy będą występować na tej samej gali. Czekamy na medialną reakcję Diaza, sam BJ napisał, że to „oferta, której nie może odrzucić” i cieszył się, że może pozostać na gali.

Komentarze

 • BigCityLover

  Czyli stało się to co zapowiadałem. Nie powiem bo strasznie jaram się tą walkę nie wiem czy nie bardziej niż z GSP. Diaz i BJ dysponują podobnym arsenałem świetny boks i world class bjj. Myślę że czeka nas wojna. Warr Diaz!!!

 • F. Georgiew

  Byłem przeciwny tej walce, ale teraz jak ją sobie wyobrażam, to będzie ostro. Co prawda pojedynek GSP stracił na atrakcyjności, ale BJ po wygranej zyska jeszcze więcej – bądź co bądź pokonałby człowieka, który miał walczyć o pas.

 • BigCityLover

  Jeste jedno ale, BJ tego nie wygra 🙂

 • TD

  No masakra… tak jak mówicie chłopaki, to będzie nawet lepsza walka niż „lay & pray” GSP. BJ nie jest palcem robiony i szuka kończeń, tak jak Diaz a przy tym obaj są „Bad Boy’ami” … zwłaszcza biorąc pod uwagę wywiad w którym Diaz stwierdził, że nienawidzi każdego z kim przyjdzie mu stanąć w oktagonie.