Paulo Filho vs. Mamed Khalidov na KSW 17?!

27 Wrzesień 2011
Paulo Filho vs. Mamed Khalidov na KSW 17?!

Zadziwiająca, bo zaskakująca wiadomość pojawiła się dzisiaj na Tatame.com. Wg brazylijskiego portalu, Paulo Filho (22-4-2) w listopadzie wystąpi w Polsce. Jego przeciwnikiem będzie jedyny zawodnik z karty KSW, który nie miał ustalonego przeciwnika. Oczywiście chodzi o Mameda Khalidova!

To bardzo dziwny zbieg okoliczności, ponieważ dosłownie kilka dni temu, mieliśmy małą wymianę zdań na temat Mameda i zastanawialiśmy się, komu tak naprawdę może opłacać się z nim walczyć i co to zwycięstwo wniesie.

Oczywiście niczego nie ujmujemy fenomenalnym zdolnościom Khalidova, ale tym bardziej zastanawiam się jakie korzyści (poza finansowymi) odniesie Filho. Brazylijczyk co prawda, ostatnio nie ma zbyt dobrej passy, ponieważ jego ostatnie trzy walki to dwie porażki i jeden remis.

Zdecydowanie powinniśmy uruchomić małe, wewnętrzne śledztwo (czyt. wywiad) w tej sprawie. Nie zdążyliśmy jeszcze oficjalnie potwierdzić tych rewelacji u organizatorów Konfrontacji, ich Facebook i strona internetowa milczą jak gdyby nigdy nic, ale będzie to jedna z pierwszych rzeczy jakie zrobimy z samego rana. Ta niespodziewana cisza nie wróży jednak niczego dobrego.

Komentarze

 • Oskar

  Szkoda Mameda. Skończy jak Fedor. Jest teraz u szczytu swoich mozliwości, a KSW organizuje mu walki z co prawda znanymi zawodnikami, ale dawno poza szczytem możliwości. Fani będą się zachwycać jaki to jest genialny, a jak wreszcie dostanie kogoś z czołówki to będzie jesień średniowiecza i wielkie zdziwko.
  Mamed olej KSW, jedź walczyć gdziekowiek tylko nie w Polsce.

 • TD

  Do tego nigdy nie dojdzie, mogę się założyć duży sok pomarańczowy. Kto by ryzykował i porzucił świetnie płatną robotę i popularność, dla wielkiej niewiadomej.
  Do tego nie trzeba robić tylu kilometrów, bo wszystko jest niemalże na miejscu, w Polsce.

 • Oskar

  I tu jest problem Khalidowa. Jeśli chce walczyć powinien na wakacje jechac do Las Vegas i koczować na trawniku Dany. Tam na pewno by go zagospodarowali. A tak wycackają w Polsce i wróci do sprzedaży odżywek osiłkom z pakerni…