Paweł Nastula vs. James Thompson w październiku?

02 Wrzesień 2011
0
Paweł Nastula vs. James Thompson w październiku?

Organizator gali STC: „Bydgoszcz vs. Toruń” poinformował dziś, że są w trakcie rozmów z Jamesem Thompsonem i chcą, by wystąpił na ich gali 1 października przeciwko Pawłowi Nastuli. Jeśli negocjacje te nie powiodą się, istnieje ciekawa aternatywa w postaci weterana UFC, PRIDE i K-1, Gary’ego Goodridge’a. Więcej w środku posta.

Starcie z Jamesem Thompsonem wydaje się bardzo mało prawdopodobne. O ile jest to sposób na zainteresowanie wydarzeniem mainstreamowych mediów, w praktyce ma bardzo małe szanse powodzenia. James Thompson po ostatniej gali KSW zdradził nam, że pierwszy raz od jakiegoś czasu naprawdę mocno wziął się za przygotowania i mało prawdopodobne, by zgadzał się na podpisanie kontraktu cztery tygodnie przed walką. Oprócz tego nie zapominajmy, że cały czas mówi się o rewanżu z Anglikiem Mariusza Pudzianowskiego, który ma się odbyć nieco ponad miesiąc później. KSW znane jest z tego, że podpisuje często z zawodnikami zza granicy kontrakty na wyłączność i być może taki sam kontrakt posiada Thompson.

Z kolei Goodridge jest bardzo ciekawym zawodnikiem. Ma on na swoim koncie zwycięstwa przez nokaut nad takimi legendami sportu jak Oleg Taktarov czy Don Frye, wspinał się też wysoko w drabince turniejowej UFC 8 (finał) i 10 (półfinał). Jego kariera przebiegała bardzo nierówno, legitymuje się rekordem 23-22-1. Oprócz tego startował także w K-1, gdzie walczył trzy razy w finale World GP, wygrywając w 2005 roku na Hawajach. I choć przegrał siedem ostatnich walk, jego doświadczenie i moc powinny stanowić jakieś wyzwanie dla Pawła Nastuli, któremu tak ciężko ostatnio znaleźć przeciwników.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x