Powstało logo MMA Attack

07 Wrzesień 2011
2
Powstało logo MMA Attack

Ponad 100 osób wzięło udział w konkursie na logo organizacji MMA ATTACK. Nadesłano blisko 150 unikalnych projektów! Po burzliwych naradach przedstawiciele organizatorów zdecydowali, że oficjalnym logo MMA ATTACK zostanie praca autorstwa Kamila Doliwy z Białegostoku. Pozostałe wyróżnione projekty i więcej informacji w środku posta.

Komisja konkursowa pod uwagę wzięła przede wszystkim czytelność znaku graficznego, jego uniwersalność i łatwość zastosowania na różnych przekaźnikach reklamowych, a także oddanie charakteru sportowego organizacji. A tak sam zwycięzca opisywał w zgłoszeniu swój projekt:
– Celem było stworzenie prostego, mocnego loga, opartego na rzucających się w oczy, podstawowych kolorach (biały, czarny, czerwony), które będzie można zaprezentować na każdym materiale, tle, bez zbędnych ozdobników, które są trudne w druku i często szybko się nudzą. Dzięki kombinacji trzech kolorów logo można wykorzystać na praktycznie każdym innym tle.

Pan Kamil wygrał konkurs tzw. ?rzutem na taśmę?, ponieważ przesłał swój projekt dosłownie w ostatnich minutach przyjmowania prac. Ponieważ do tamtej chwili komisja konkursowa miała już swoich faworytów, organizacja MMA ATTACK postanowiła przyznać dwie nagrody dodatkowe w postaci biletów na galę panom: Maciejowi Głuszkowi i Damianowi Dmowskiemu. Kamil Doliwa, zgodnie z regulaminem konkursu otrzyma natomiast nagrodę pieniężną w wysokości 1000 zł i zaproszenie na galę 5 listopada, z miejscem w pierwszym rzędzie i wstępem na after-party.

Dziękujemy serdecznie wszystkim, którzy poświęcili swój czas na przygotowanie prac przesłanych na konkurs! Wasze pomysły, ale także jakość wykonania projektów zaskoczyły nas ogromnie i wybór tego jedynego był naprawdę szalenie trudny!

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
agasaku Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
aga
Gość
aga
Offline

mowisz tak bo pewnie zglosiles swoj projekt i nic z tego nie wyszlo bo byl zwyczajnie beznadziejny. a Mma Attack chwali sie to, ze dbaja o wszystkich swoich fanow…

saku
Użytkownik
saku
Offline

Organizacja nie wypali skoro nie mają kasy na pro logo, tylko prosza fanów o wykonanie, a na dodatek wybierają na koniec jakiegoś babola. Ale cóż, każdy robi ze swoimi pieniędzmi co chce