Rafał Moks na KSW 17

13 Wrzesień 2011
Rafał Moks na KSW 17

Kilka dni temu pisaliśmy o Macieju Jewtuszko na KSW 17, co było sporym zaskoczeniem dla wielu fanów, którzy pamiętają Irokeza choćby z niedawnego występu na WEC i UFC. Dzisiaj, na oficjalnej stronie konfrontacja.com pojawiła się wiadomość, że do grona zawodników KSW dołączy kolejny Szczecinianin – Rafał Moks (6-4).

„Kulturysta”, znany choćby z turniejów M-1 Global, gdzie dzierżył pas kategorii, podobnie jak „Irokez” trenuje w szczecińskim Berserkers Team, pod okiem Piotra Bagińskiego. Chciałoby się powiedzieć, że nie wiemy z kim będą walczyli Polacy, ale wówczas skłamałbym. Żeby jednak nie psuć szyków organizatorom, użyję słów pewnego mędrca: „Wiem, ale nie powiem.” 🙂 Zostańcie z nami po więcej info.

Komentarze

 • F. Georgiew

  Może powinni wypuścić galę pod tytułem „Berserkerzy kontra reszta świata”, zamiast Thompsona dać Pudzianowi Bedorfa i byłoby git.

 • KnockOut

  Nie przesadzaj bo przez długi czas nie było żadnych przedstawicieli Szczecina na KSW a co by o nich nie mówić jest to jeden z najlepszych jak nie najlepszy klub w Polsce. Mimo że nie lubię Moksa to uważam podpisanie z nim kontraktu (oraz oczywiście z IROKEZEM) za milowy krok dla organizacji KSW

 • Oskar

  Cóż muszę powiedzieć, że dla zawodnika podpisanie kontraktu z KSW to jest wyrok. Zauważcie, że osoby które pokazały się w USA zawsze robiły to poza KSW, a ci co mają umowę z KSW nie mają możliwości wali w Stanach.
  Jewtuszko już nigdy nie zawalczy w UFC, a Moks ugrzęźnie w Polsce.

 • Zenobi

  Ale Jewtuszko został zblokowany w zuffa – zobaczcie kiedy ostatni raz walczył. Musiał coś z tym zrobić.