Saidov vs. Moks na KSW 17

15 Wrzesień 2011
0
Saidov vs. Moks na KSW 17

Z przyjemnością pragniemy poinformować o pierwszym potwierdzonym pojedynku na gali KSW17. W walce w limicie wagowym do siedemdziesięciu siedmiu kilogramów zobaczymy triumfatora turnieju KSW Extra ? President Cup, Aslambeka Saidova i byłego mistrza organizacji M-1 Global Rafała Moksa.

Saidov, kuzyn Mameda Khalidova to numer jeden w polskich rankingach wagi półśredniej. Mieszka w Olsztynie i trenuje w tamtejszym klubie Arrachion MMA pod okiem Szymona Bońskowskiego i Pawła Derlacza. W formule MMA stoczył do tej pory dwanaście pojedynków z czego dziesięć zwyciężył i zaledwie dwa razy przegrał. Jest silnym fizycznie i wszechstronnym wojownikiem. Bardzo dobrze boksuje, jak i walczy w parterze.

Rafał Moks, pseudonim ?Kulturysta? to podopieczny legendy i jednego z pionierów brazylijskiego jiu jitsu w Polsce, Piotra Bagińskiego i numer dwa rankingu wagi półśredniej. Trenuje w Berserkers Team Szczecin z takimi zawodnikami jak m.in. Michał Materla, Daniel Dowda czy Maciej Jewtuszko.
Szczecinianin w formule MMA stoczył dziesięć walk. Sześć z nich wygrał, a w czterech musiał uznać wyższość przeciwników. Największym sukcesem Moksa jest bez wątpienia zdobycie mistrzowskiego pasa rosyjskiej federacji M-1 Global w kategorii wagowej do osiemdziesięciu czterech kilogramów. Jednak od dwóch walk mierzy się w niższej kategorii wagowej. Na KSW17 stoczy swój trzeci pojedynek w wadze półśredniej.

Konfrontacja Saidov kontra Moks to jeden z tych pojedynków na który czekają ci najbardziej ortodoksyjni fani MMA. Starcie tych dwóch fighterów na pewno zainteresuje nie tylko rodzimych sympatyków, lecz również tych spoza kraju. Kto zwycięży? Czeczen z Olsztyna, czy zawodnik Berserkers Team Szczecin? Dowiemy się już 26 listopada podczas gali KSW17 ? Revenge.

źródło: oficjalna informacja prasowa KSW

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o