Shogun brazylijskim celebrytą?

04 Wrzesień 2011
Shogun brazylijskim celebrytą?


Foto: Esther Lin

Media kłamią, media manipulują i nikomu już nie można ufać. Pamiętajcie o tym czytając nasz portal. My w MMAnews, chcemy waszych umysłów, portfeli i waszych kobiet!
A już na poważnie, w wywiadzie dla tatame.com, menedżer Mauricio Rua, przyznał, że jego klient po UFC 134: Rio, stał się jeszcze bardziej rozpoznawalny i uwielbiany przez tłumy. Niekoniecznie niesie to za sobą pozytywne skutki.

„Następstwa są niewyobrażalne, wygrana otworzyła mu okno na prasę… Poszliśmy zobaczyć w niedzielę miejscowy mecz piłki nożnej i Shogun potrzebował policyjnej eskorty, aby opuścić stadion. Sława jednak niesie za sobą różnego rodzaju plotki.”

Niedawno, Mauricio ożenił się z Renatą Ribeiro, reprezentantką olimpijską w siatkówce plażowej, w Pekinie. Dzień po UFC 134, Brazylię obiegła wiadomość o rzekomych szaleństwach zawodnika na „after party” po gali.

„To oburzające, zdolność ludzi do wymyślania takich kłamstw, zmyślania plotek, ale to się się zdarza. To pokazuje, że zawodnicy stają się celebrytami. Nie byliśmy na żadnej imprezie, wyzwałem tych ‚reporterów’, żeby pokazali jakiekolwiek zdjęcia nas z rzekomego zdarzenia. Poszliśmy na pizzę a następnie wróciliśmy do hotelu. To niebywałe, że ludzie potrafią tak kłamać.”

Naszym mediom podpowiadamy, my również mamy niezły materiał na skandal obyczajowy stulecia. Dwa słowa… Krzysztof Kułak!

Komentarze

 • M1global

  Mauricio Rua jest żonaty z Renata Ribeiro, a nie z jakas Sabrina Sato, co to za bzdury sa wogole..

 • TD

  Szacunek za zapamiętanie nazwiska żony Shoguna 🙂 Błąd naprawiony…

 • M1global

  🙂

 • XYZ

  Kułak? Skandalem obyczajowym stulecia? Może mi ktoś rozwinąć tę myśl? Jakoś trudno powiedzieć, by „wyróżniał się” w tej kategorii. Wśród sportowców są gorsi od niego. Tak więc, będę wdzięczny, jeśli ktoś dowiedzie, że jest inaczej.

 • F. Georgiew

  Potraktowałbym to z przymrużeniem oka. „Model” jest dość zalotny do kobiet i się z tym nie kryje, sam miałem okazję to zuaważyć, choć widziałem go kilka razy w życiu. Podczas drobnego hype’u z Cipkiem wpisywały się jego fanki itd., itp.

  Słyszeliśmy o wielu skandalach i wielu ostrych akcjach z udziałem różnych, często już zapomnianych zawodników. Ale taki komentarz nie ma kogoś obrazić, tylko jest luźnym nawiązaniem do czyjegoś pozytywnego stylu bycia 😉

 • TD

  Tak jak mówi F. Georgiew – z przymrużeniem oka… ale jak miałbym wybierać kogokolwiek, kto nadawałby się celebrytę MMA to nie widzę lepszego przykładu. W tej dziedzinie byłby niekwestionowanym polskim p4p 🙂