Shogun brazylijskim celebrytą?

04 Wrzesień 2011
Shogun brazylijskim celebrytą?


Foto: Esther Lin

Media kłamią, media manipulują i nikomu już nie można ufać. Pamiętajcie o tym czytając nasz portal. My w MMAnews, chcemy waszych umysłów, portfeli i waszych kobiet!
A już na poważnie, w wywiadzie dla tatame.com, menedżer Mauricio Rua, przyznał, że jego klient po UFC 134: Rio, stał się jeszcze bardziej rozpoznawalny i uwielbiany przez tłumy. Niekoniecznie niesie to za sobą pozytywne skutki.

„Następstwa są niewyobrażalne, wygrana otworzyła mu okno na prasę… Poszliśmy zobaczyć w niedzielę miejscowy mecz piłki nożnej i Shogun potrzebował policyjnej eskorty, aby opuścić stadion. Sława jednak niesie za sobą różnego rodzaju plotki.”

Niedawno, Mauricio ożenił się z Renatą Ribeiro, reprezentantką olimpijską w siatkówce plażowej, w Pekinie. Dzień po UFC 134, Brazylię obiegła wiadomość o rzekomych szaleństwach zawodnika na „after party” po gali.

„To oburzające, zdolność ludzi do wymyślania takich kłamstw, zmyślania plotek, ale to się się zdarza. To pokazuje, że zawodnicy stają się celebrytami. Nie byliśmy na żadnej imprezie, wyzwałem tych ‚reporterów’, żeby pokazali jakiekolwiek zdjęcia nas z rzekomego zdarzenia. Poszliśmy na pizzę a następnie wróciliśmy do hotelu. To niebywałe, że ludzie potrafią tak kłamać.”

Naszym mediom podpowiadamy, my również mamy niezły materiał na skandal obyczajowy stulecia. Dwa słowa… Krzysztof Kułak!

Komentarze