Szczegóły zbijania wagi przez Jose Aldo

30 Wrzesień 2011

Dużo się mówi o zbijaniu wagi, poświęceniach, których to wymaga, magicznych środkach, które pozwalają to osiągnąć. Na tym filmie zobaczycie jak sojusz UFC z Brazylią pozwolił Paoli Sack dosłownie wejść do wanny Jose Aldo i sfilmować to, jak słania się na nogach, jakich preparatów używa, jak liczy się każdy gram i rozkłada odwadnianie w czasie. Zawuażcie jak ostrożni i delikatni są członkowie teamu, którzy w żaden sposób nie chcą zdenerwować czy zdemotywować Brazylijczyka do tego ciężkiego zadania.

Komentarze

 • Nita

  Moze ktos przetłumaczyc ile ta metada mozna zzucic kg,i naczym polega dokładnie ta kompiel w wodzie

 • WujekCiasto

  Az dziwne,ze na nastepny dzien odzyskuje sprawnosc i jest gotowy do walki.

 • TD

  @Nita
  Franek to pewnie później częściowo przetłumaczy, bo ja muszę lecieć zacząć weekend 🙂

  @WujekCiasto
  oni robią naprawdę niesamowite i myślę szkodliwe rzeczy dla organizmu. Pomimo całej tej opieki zdrowotnej i wiedzy nie wierzę, że to nie ma odbicia na późniejszym zdrowiu. Presja na zawodnikach ciąży ogromna i zrobią wiele żeby akcje poszły w górę.

 • eddek

  filmik nie dziala

 • F. Georgiew

  Chwilowo nie do odzyskania, bo UFC go usunęło z kanału.

  Nita: jest dużo sposobów zbijania wagi, ten akurat polega na smarowaniu się specjalną maścią i cyklu kąpieli w gorącej wodzie (5, 5, 10 minut) i równie długich odpoczynków na sucho, podczas których woda wychodzi z ciała. To musi być mocny stuff, bo Aldo mówił, że czuje jakby jego skóra się topiła. Myślę, że z tego względu usunęli to wideo, ale miała być druga część, więc zobaczymy. W domu tego nie zrobisz, bo nie masz takiej maści 😉

  Oprócz tego, ze znanych mi sposobów jest po prostu sauna w specjalnym kostiumie, picie ogromnych ilości wody i wstrzymanie się od spożywania sodu w każdej postaci (wypłukujesz się i organizm nie trzyma wody), różne moczopędne i przeczyszczające specyfiki, łyczek whiskacza jak jest ostatnia odrobina do zbicia.

 • Nita

  dzieki za wytłumaczenie

 • Riro

  TD -> wolę masakrować swoje ciało w ten sposób niż robiąc w kopalni węgla, gdzie nie tylko ciało sobie dewastuję ciężką pracą, ale i płuca. Więc z całym szacunkiem, ale dziś normalnie pracują bardziej się niszczymy niż zawodnicy, którzy stosują takie ścinki wagi.