ALMMA 14 – wyniki

13 Październik 2011
3
ALMMA 14 – wyniki

W poprzedni weekend, na Hali Sportowo-Widowiskowej w Bochni, odbyła się 14 Edycja Amatorskiej Ligi MMA – Mistrzostwa Polski Południowej. Tym razem przybyło aż 143 zawodników z całej Polski.
Należy zaznaczyć, że dzięki wspólnej pracy z PZJJ, ALMMA stała się pierwszą, legalną imprezą MMA w Polsce. Wszyscy wiemy jakie możliwości niesie za sobą ten fakt.

W środku wyniki 14 ALMMA-y.

Klasyfikacja Drużynowa:

– Generalna
1.Okniński Team
2.MMA Bytom Team / Boi Team
3.Copacabana Kielce

– Junior
1.AZS Lutadores Nysa / Boi Team
2.MMA Bytom Team/Okniński Team

– Ograniczona formuła Senior
1.Okniński team
2.Copacabana Kielce
3.Boi Team

– Full Contact
1.MMA Bytom Team
2.Okniński Team/LZS Pińczów
3.SWK Tygrys

Walki pierwszego kroku

Pierwszy podany zwycięzca.
Kolano Paweł Spartakus Rzeszów & Marat Babenko Combat Sambo Wrocław
Sieczka Łukasz Spartakus Rzeszów & Walkow Przemysław Boi Team
Arian Aleksander Spartakus Rzeszów & Dymer Przemyslaw Boi Team
Goliszek Mateusz Boi Team & Gil Mateusz Combat Sambo
Mikołajski Piotr NN & Drelich Wojciech Spartakus Rzeszów

Turniej Junior

62 kg
1.Dittrich Damian (Berserkers Team Bielsko)
2.Bors Paweł (Berserkers Team Łódź)
3. Stępień Kamil (MMA Bytom Team)
4. Włoszek Dawid (Okniński Team)

67 kg
1. Siwek Bartek (Lutadores Nysa)
2. Lichończak Mikołaj (Spartakus Rzeszów)
3. Iwaniuk Mateusz (Okniński Team)
4. Szary Kamil (Black Devils Czechowice-Dziedzice)

73kg
1. Ludwin Dawid (MMA Bytom Team)
2. Zagdański Bartosz (AZS Lutadores Nysa)
3. Milewski Arkadiusz (Kodokan Gliwice)
4. Kapias Sebastian (Black Devils Czechowice Dziedzice)

80 kg
1. Lisek Witold (AKS Chorzów)
2. Zybowski Grzegorz (Boi Team)
3. Wróbel Adrian (United Gym)
4. Fień Łukasz (Spartakus Rzeszów)

87 kg
1. Półka Patryk (Dragon Fight Club)
2. Bator Szymon (SWK Tygrys)
3. Tomala Darek (Cage Rabka Zdrój)

96 kg
1. Gąsior Grzegorz (Boi Team)
2. Płonka Daniel (Fight Klub Rzeszów)
3. Brandys Paweł (MMA Oświęcim)
4. Kapsa Łukasz (Silesian Cage Club Katowice)

96 kg Open
1. Józwiak Hubert (MMA Okniński Team)

Turniej Ograniczona Formuła Senior

62 kg
1. Chłopik Piotr Mińsko (Mazowiecki Klub Karate Kyokushin)

67 kg
1. Kuśmierz Adrian (Okniński Team)
2. Fedyna Witold (Boi Team)
3. Latarowski Andrzej (Boi Team)
4. Mika Bartłomiej (Boi Team)

73 kg
1. Łapka Artur (Copacabana Kielce)
2. Gładysz Daniel (Copacabana Kielce)
3. Janik Nikodem (Spartakus Rzeszów)
4. Cykowski Wojtek (Lutadores Opole)

80 kg
1. Pawłowski Marcin (EMERS Team Katowice)
2. Żelazowski Paweł (Okniński Team)
3. Chmurowicz Bartosz (Okniński Team)
4. Ochtabiński Marcin (Okniński Team)

87 kg
1. Okniński Adam (Okniński Team)
2. Dyrda Marek (MMA Bytom Team)
3. Bęben Krzysztof (LZS Śr. Pińczów)
4. Owczarz Jacek (Berserkers Team Bielsko Biała)

96 kg
1. Grzebyk Andrzej (Legion Team Tarnów)
2. Pasternak Michał (Copacabana Kielce)
3. Gątek Mateusz (EMERS)
4. Bartos Łukasz (Silesian Cage Katowice)

+96 kg
1. Urban Michał (Boi Team)
2. Orłowski Maciej (MMA Exstreme Fitness Kraków)

Turniej Full Contact

67 kg
1. Chwaliński Paweł (LZS Pińczów)
2. Madej Sylwester (LZS Pińczów)
3. Hodor Daniel (MTS Płomień Milowice/AKS Niwka)
4. Isaev Valid (Okniński Team)

73 kg
1. Grochowski Łukasz (Okniński Team)
2. Łebkowski Kamil (Okniński Team)
3. Matuszewski Tomasz (Berserkers Team Łódż)
4. Sajbor Grzegorz (Berserkers Team Bielsko Biała)

80 kg
1. Walaszek Szymon (MMA Bytom Team)
2. Brytan Bartosz (Berserkers Team Bielsko Biała)
2. Baran Łukasz (Boi Team)
4. Stępień Piotr (SWK Tygrys)

87 kg
1. Żaba Arkadiusz (MMA Bytom Team)
2. Strojek Mateusz (Spartakus Rzeszów)
3. Jędrzejczyk Rafał (Berserkers Team Łódź)
4. Michta Michał (Copacabana Kielce)

96 kg
1. Cukier Paweł (SWK Tygrys)
2. Kożuszny Władysław (Iron Dragon Mielec)
3. Gusar Oleksander (Legion Team Tarnów)
4. Gwożdzik Adrian (SWK Tygrys)

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

3
Dodaj komentarz

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
YeriTD Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Yeri
Gość
Yeri
Offline

Wiem, wiem, śmiałem się tylko z tego sformułowania „legalne”.

Wszystkie dotychczasowe były legalne (albo większość), te były jako pierwsze- w świetle naszego prawa- oficjalne, bo pod auspicjami związku Sportowego.

A w kontekście tego, że te pierwsze były „legalne” wynikałoby, że poprzednie były „nielegalne”, co mnie rozbawiło;)

Yeri
Gość
Yeri
Offline

Hehe, to co, wszystkie ,moje amatorskie starty były nielegalne???

No to mam CV jak z gangsterskiego filmu, 22 nielegalne walki! 😉

Ale fajnie, że się w końcu MMA prawdziwym sportem robi.

BTW, kto wpisał Marcinowi Pawłowskiemu klub Emers Extreme Fitness??
To się nazywa Emers Team Katowice.