BJ Penn traktuje walkę z Diazem naprawdę serio

14 Październik 2011

Podoba nam się nowy BJ Penn. Staremu BJ’owi wielokrotnie zarzucano nieregularną formę. Sam Dana często powtarzał, że były mistrz wagi lekkiej ma potencjał do zostania mega gwiazdą. W zalewie młodymi, rządnymi krwi zawodnikami, szanse na ponowne przejęcie pasa, obstawionej mocno wagi lekkiej, są coraz cięższe. Poniższy film pokazuje, że BJ traktuje Nicka Diaza bardzo poważnie.

Komentarze

 • gumtree

  Super material. Bj na gazie! WAR!

 • F. Georgiew

  Dla mnie najważniejsza walka na najbliższym UFC. Trzymam za BJa kciuki, facet jest niekwestionowaną legendą!

 • Specnaz

  Do ekspertów mam pytanie ten przedział jakim jesteś fanem jest dziki jak ja mam 21 lat a pride pamiętam dość dobrze ksw 5 6 bo mnie to poprostu smieszy nie gram, eksperta ale wiem swoje wiadomo szanowny pan u góry ma wiedze nie pojentom ale Diaz jest kozakiem a nie jest tak chwalony bo nie walczył dla ufc i nie reklamowali go 24h na dobę ma świetną obrone ma dobry atak jego umiejętnosci bokserskie fenomenalne a bj penn niech tak jak randy couture zostaje podstawiony na manto ktos ceną kogoś Diaz zajedz skośno okiego .

 • Specnaz

  A legenda nie przegrywa najważniejszych walk 1 edgar 2 gsp 3 machida a Rodrigo Gracie to tylko nazwisko bilans i to z kim miał potyczki piszę na wikipedi kto chce niech sprawdzi ja sprawdziłem potem pokonał kenny frolian kim on jest nawet teraz aldo go niszczy wtedy był chyba słabszym zawodnikiem jedziemy dalej pokonał Mata Huges ale wczesniej przegrał spoko jest sobie legenda tylko dlatego . Pierwszy w historii nie-Brazylijczyk, który zdobył mistrzostwo świata w brazylijskim jiu-jitsu. Były mistrz UFC w wadze lekkiej i półśredniej. Jest drugim w historii UFC zawodnikiem, któremu udało się zdobyć tytuł mistrzowski w dwóch różnych kategoriach wagowych (pierwszym był Randy Couture) ale ja go nie lubie tylko sie nascierałem pozdrawiam fanów bj penna a sam jestem Nicka diaza nie legendy bo nie miał takiego orderu jak ufc i był zawodnikiem tak się określe ordynarnie rakotwórczego strikeforce .

 • F. Georgiew

  Ten podział fanów nie był na poważnie 😉 Wygrane nad Uno, Gomim, kiedy jeszcze był naprawdę respektowany, Hughesem, Renzo, Pulverem, Sherkiem, KenFlo, Sanchezem i remis z Fitchem mówią same za siebie. Nie znam wielu przeciwników, którzy stoczyliby tyle pojedynków z klasowymi przeciwnikami. Poza tym ponoć BJ jest jednym z niewielu „czystych” w tym sporcie, dostarczył na wielu emocji, świetny klimat – to czyni legendę.