Dragon’s Den Warszawa – nowy szeryf w stolicy

05 październik 2011
1
Dragon’s Den Warszawa – nowy szeryf w stolicy

Jeżeli ktoś szuka czegoś więcej, lub dopiero chce rozpocząć przygodę ze sztukami walki, nowo powstały klub w stolicy „Dragon’s Den Warszawa” wydaje się dobrym wyborem. Doświadczona kadra w postaci zawodowców, mistrzów Europy (i nie tylko) oraz pasjonatów pełną gębą, zapewni ci nie lada rozrywkę i wyzwanie jednocześnie. Pełen przekrój sztuk walk od B do S (boks, brazylijskie jiu-jitsu, capoeira, judo, krav maga, mma, muay thai, sanda a nawet joga). W środku nieco więcej o samych prowadzących i o klubie.

Prowadzący zajęcia z różnych dziedzin SW:
* Krzysztof Łukaszewicz (posiadacz brązowego pasa BJJ, Mistrz Europy w BJJ, Reprezentant Polski w grapplingu)
* Daniel Olenderek (trener capoeira, licencjonowany instruktor samoobrony MENiS, wiceprezes Ogólnopolskiej Federacji Capoeira)
* Piotr Wojtkowski (posiadacz brązowego pasa BJJ, instruktor rekreacji ruchowej o specjalizacji samoobrona)
* Piotr Strus (zawodnik MMA, Mistrz Polski w muay thai i kickboxingu, najbardziej obiecujący młody talent europejskiego MMA w roku 2011)
* Jarek Kaniut (posiadacz niebieskiego pasa BJJ, trener capoeira, licencjonowany instruktor rekreacji ruchowej MENiS)
* Igor Kołacin (zawodnik MMA, muay thai i sanda, trener drugiej klasy w kickboxingu, licencjonowany instruktor muay thai i sanda)
* Paweł Steczkowski (trener boksu i krav magi, był konsultantem przy tworzeniu systemu walki wręcz dla służb mundurowych „Hand to Hand”)
* Wojciech Orłowski (zawodnik MMA, amatorski Mistrz Polski MMA, utytułowany zapaśnik w stylu wolnym)

Dragon?s Den Warszawa to klub do którego może przyjść każdy. Trenują w nim dorośli, trenuje młodzież, a także dzieci. Przyjazna, rodzinna atmosfera sprawia, że komfort trenowania jest dużo lepszy niż w innych tego typu klubach. Zatem jeśli chcesz zacząć dokształcać się w sportach walki, nie masz co robić po zajęciach w szkole lub chcesz wskrzesić w swoim dziecku rekreację ruchową przyjdź i zacznij trenować z ?Dragonami?. Pierwszy trening bezpłatny. Więcej informacji pod adresem mailowym info@dragonsden.com.pl lub pod numerem telefonu +48 784 633 311. Zapraszamy!

Klub mieści się na Dolnym Mokotowie, przy ulicy Bobrowieckiej 9, w kameralnej sali sportów walki PSWBiA. Pełne info uzyskacie na:
– oficjalnej stronie klubu: www.dragonsden.com.pl
– oficjalnym facebooku:

Podziel się ze znajomymi

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x