Gale UFC na świecie – dobra wiadomość dla polskich fanów

26 Październik 2011
Gale UFC na świecie – dobra wiadomość dla polskich fanów

Wszyscy pamiętamy sukces gali „UFC: Rio” i tylko kwestią czasu było kiedy ZUFFA zorganizuję kolejną edycję w Brazylii. Okazuje się jednak, że szybciej niż ktokolwiek się spodziewał, bo już w styczniu. Tym razem Padło na Sao Paulo, choć wcześniej była mowa o Manaus. Przez ostatnie kilka tygodni, Lorenzo Fertitta odwiedził kilka dużych miast Brazylii, szukając najlepszego, możliwego do zorganizowania eventu. Nie padły jeszcze żadne konkretne nazwiska, które mogłyby pojawić się na rozpisce.

Dla nas Polaków/Europejczyków jest również dobra wiadomość.W przyszłym roku, na mapie UFC znalazł się również Sztokholm (Szwecja). Tutaj ZUFFA była już bardziej wylewna. Wiadomo, że gala odbędzie się 28-go marca 2012 roku. Zaskakujące, bo okazuje się, że ten dzień to środa. Wniosek nasuwa się więc oczywisty, prawdopodobnie będzie to gala UFC z serii Fight Night. Nie marudzimy, musimy tam być!

Tymczasem, już za kilka dni UFC 138 w Birmingham, na którym redakcja MMAnews będzie świeciła oficjalnymi przepustkami prasowymi 🙂

Komentarze

 • marius

  Moze i u Nas zorganiuja gale rynek jest, hale tez.

 • gumtree

  Tak, zorganizuja na stadionach zaraz po Euro:) Panowie moge leciec z Wami do Bir? Bede przydatny redakcji!

 • TD

  @gumtree
  Serio chcesz lecieć? Czemu nie, lecę ja i Saku. Razem raźniej, tylko że wejściówki dla prasy mamy dwie, bilety normalne wciąż pewnie można kupić ale na prasówki nie ma możliwości, bo terminy składania wniosków o akredytacje dawno się skończyły.

 • Octagon

  Ja czekam na powrót UFC do Niemiec 🙂

 • F. Georgiew

  W Polsce nie ma potencjału na PPV, chyba że by Mamed lub Janek o pas walczyli 😉 Ale myślę, że jak dojdą do 40 eventów w roku to pomyślą o przetestowaniu naszego rynku galą bez PPV lub o niskim PPV.

 • gumtree

  🙁 Tym razem bede musial odpuscic. Liczylem na akredytacje:)To byloby cos. Wejsc za tzw kulisy, poprzebywac troche z fighterami i tym calym srodowiskiem. Liczymy na super relacje i pokazna porcje zdjec! Bawcie sie dobrze. Pozdrawiam.