Lindland wie, jak pokonuje się „Pająka” w trzy rundy

19 Październik 2011
Lindland wie, jak pokonuje się „Pająka” w trzy rundy

Bleacher Report opublikował ostatnio ciekawą rozmowę ze znanym z KSW Polakom Mattem Lindlandem, który powiedział dwie ciekawe rzeczy. Po pierwsze, wie jak będzie wyglądać walka Sonnena z Silvą, po drugie mówi o tym, że ich team wyrzeka się skończeń z brazylijskiego jiu-jitsu. Czyżby Sonnen zaraził go swoją skłonnością do trash talku? Przekonajcie się sami…

A zatem, jak będzie wyglądać walka Sonnen vs. Silva?

Myślę, że rewanż wyglądałby dokładnie tak, jak pierwsza walka, poza tym, że mam dla Chaela gameplan, który sprawi, że skończy walkę przed zakończeniem trzeciej rundy. Będzie podobnie, jak ostatnio, ale uwzględnimy nowe techniki i strategie.

Czy będzie to miało coś wspólnego z BJJ? Nie, a przynajmniej Amerykanie będą udawać, że nie.

Skończenia z BJJ? Nie jesteśmy Brazylijczykami, jesteśmy Amerykanami. Rozumiesz to, prawda? Po co mamy ćwiczyć BJJ? Nie wykorzystujemy BJJ, używamy poddań z amerykańskich zapasów.

Chciałoby się dodać, że przecież zapaśnicy doskonale znani są z przechodzenia z jednej bocznej do drugiej, by udusić przeciwnika trójkątem rękoma, a same zapasy wręcz roją się od efektownych dźwigni i duszeń. A może Lindlandowi chodziło o catch wrestling? Moim zdaniem bardziej o trochę dodatkowego rozgłosu.

Komentarze

  • Tapoutdeal1989

    A ja wiem jak robi się omlet w 2 rundy .