Mirosław Okniński o Pudzianie i „warszawskim” MMA

21 Październik 2011

Na mmatv.pl pojawił się dość, hmm… zaskakujący wywiad z Mirosławem Oknińskim, byłym trenerem Mariusza Pudzianowskiego. Pan Okniński nie oszczędza w nim nikogo, zwłaszcza Pudziana i kilku znanych zawodników z Warszawy. Są to wypowiedzi bardziej na „NIE” niż na „TAK”. A jaka jest Wasza opinia w tej kwestii?

Komentarze

 • Zenobi

  Mnie wkurza jedno – koleś jest faktycznie trudny ale mogliby zapraszać jego najlepszych zawodników na gale a nie brać kolegów kolegów, o których nikt nie słyszał

 • Rafał

  Okniński chce się chyba dowartościować. https://www.youtube.com/watch?v=njsulxIr4q0 <— Wywiad gdzie bardzo pozytywnie wypowiada się o Pudzianie, fakt że jakiś czas temu, ale widzę, że od kiedy Mariusz przestał się u Niego przygotowywać, Okniński zaczął zwyczajnie pieprzyć głupoty i ten wywiad o Pudzianie i "Warszawskim" MMA, jest jednym z wielu tego przykładem. Wiadomo, że Thompson jest o wiele bardziej doświadczonym przeciwnikiem a pierwsza walka z Pudzianem to pokazała, jednak gadanie, że Pudzian wygra jeżeli Thompson się położy i jedynie wtedy kiedy zupełnie nie przygotuje się do pojedynku to jak dla mnie zwykłe pieprzenie. Mariusz, mógł spokojnie przeboksować z Jamesem na pełnym dystansie i wygrać tą walkę. Denerwuje mnie ten koleś. Oczywiście to tylko moje zdanie. 🙂

 • Yeri

  Ale za to fajna wypowiedz Grześka Chałubińskiego na koniec, mądrze powiedział, Uszol WAR!

 • dsa

  Okiński prostak i wieśniak jakich mało – zawzięta i kłamliwa świnia. Gość wogóle w sobie nie ma pokory – gada rzeczy takie, które mu pasują. Żal tego gościa komentować – zresztą co z niego za trener?

 • Dsa, to ciebie „żal komentować”.
  Rafał, wybacz, ale bzdury wypisujesz. Jest oczywiste, że trener wypowiada się o swoich zawodnikach pozytywnie. Czasami potem mu to niestety się „czkawką odbija”.

 • dsa

  Boruta reprezentujesz dokładnie ten sam poziom co Okniński – czyli zerowy. Podobnie jak Okniński nie masz wogóle pokory, szacunku czy tolerancji. Najlepsze jest to, że myślicie, że jesteście posiadaczami jedynej prawdy:-) Żałosne….

 • Rafał

  Boruta. Ja piszę bzdury? A jednak przyznałeś mi rację pisząc, że wiadomą rzeczą, że trener wypowiada się dobrze o swoich zawodnikach, a potem mu się to czkawką odbija. Tylko niech zostawi swoje uwagi dla siebie, a nie wypowiada się w ten sposób o człowieku, o którym do niedawna mówił dobrze; To już dwulicowość. Oglądałem parę wywiadów, w których koleś zwyczajnie pieprzy głupoty i na temat Pudziana i na temat Polskiego MMA i nie wyciągnąłem tego co napisałem tylko z tego wywiadu.

 • Tak dsa, reprezentuję ten sam poziom – poziom najlepszych trenerów w tym kraju i prekursorów (Mirek niewiele krócej ode mnie, a dłuzsej niz 99,9% osób w tym kraju zajmuje się tym) MMA i Bjj w Polsce.
  Tylko bardzo proszę. Przestań pierdolić o szacunku, anonimowy napinaczu intenetowy, skoro go wobec lepszych od siebie nie masz.

 • Rafał, chyba Cię pogięło człowieku. 🙁 Jaka dwulicowość? Normalne, że się wspiera swoich zawodników. To, że niektórzy z nich nie potrafią tego docenić, to niestety smutna rzeczywistość.
  Jeśli uważasz, że Mirek „pieprzy głupoty na temat Polskiego MMA”, to znaczy, ze masz w tym polskim MMA słabą orientację.

 • dsa

  @Boruta człowieku do Twojej głowy nic nie dociera, więc sama dyskusja z takim kimś jak Ty jest skazana na porażke. Nie masz grosza honoru, chwalisz się na każdym kroku.A co tak naprawde osiagnąłeś? Wydaje mi sie, że czujesz sie mocno niedoceniany(a sam siebie mocno przeceniasz). Zresztą nawet jesli byłbys najelpszym trenerem na świecie to i tak brakowałoby Ci pokory i szacunku. Wiec jak juz ktoś pierdoli to Ty!. Jeżeli reprezentujesz taki poziom treningu jak Okniński to jesteś mega słabym trenerem:) I co znaczy lepszy od siebie? Uważasz sie za lepszego człowieka?

  ps. żeby być dobrym trenerem, tak jak ogólnie dobrym w czymkolwiek, trzeba być inteligentnym i mądrym człowiekem. A Okniński to zwykły imbecyl i osiłek. Boruta dokładnie to samo.

 • dsa

  @Boruta i nawet nie potrafisz czytać ze zrozumieniem. Zamiast dostawać po łbie na treningach(najwyrażniej zbyt dużo dostałeś) wziąłbyś sie za naukę. W każdym razie wspieranie swoich zawodników to jak najbardziej dobra rzecz, ale chodzi o co ten wieśniak Okniński mówił po tym jak rozstał sie choćby z Pudzianowskim. Jeśli ma sie choć odrobinę honoru takich rzeczy sie nie mówi, Pudzianowski jak do tej pory praktycznie milczy w tej kwesti. Mam Ci podać inne przykłady? Choćby Adamek – Gimitriuk, Dawson-Steward, Jackson-Evans. To można nazywać rozstaniu z klasą, ale nie takich chamów i gburów jak wy.

 • Nie używaj słow, których najwyraźniej nie rozumiesz. Takich jak honor. Bełkoczesz w jakiejś dziwnej nienawiści do Mirka, czy może jakiejś szerszej grupy ludzi. Co osiagnąłem? Niewiele: https://www.akademiasarmatia.com/osiągnięcia.html . Ale i to niewiele daje mi satysfakcję. Na tyle dużą, ze nie muszę opluwać anonimowo innych w sieci.
  Co do twojego plucia na to, ze Mirek nie milczy: „Niech się wstydzi ten co robi, nie ten co widzi”

 • dsa

  Problem w tym, że Ty tego nie rozumiesz – widziałeś choćby jak Greg Jackson by sie chwalił osiagnięciami jak Ty? A skala jest nieporównywalna. Zresztą jeśli osiagniesz cos poza granicami Polski – coś znaczącego to wtedy mozesz sie tak wywyższać.
  Wiec ja widze jakim Okniński jest prostakiem, dokladnie takim jak Ty.

 • No cóż, jak widzę jesteś idiotą. Inaczej nie da się nazwać człowieka, który najpierw zadaje pytanie „A co tak naprawde osiagnąłeś?”, a gdy dostanie odpowiedź, to twierdzi, że zapytany się chwali. Wykrzycz co tam jeszcze masz w swojej łepytynie przeciwko Mirkowi, mnie, czy kogo tam jeszcze nie lubisz i spadaj do swojego naturalnego środowiska na onecie, czy innym gównie, gdzie robisz za kolejnego z wielkiej rodziny troli.
  Z mojej strony EOT.

 • dsa

  @Boruta:) ręce mi opadają jak czytam to co piszesz – kilkukrotnie juz wcześniej czytałem Twoje komentarze o tym jakim Ty to kur.a trenerem jesteś itp. Widziałem Twoja walke na necie – przeciwnik był mega wymagający 🙂 generalnie szału nie ma człowieku i jakos mnie to nie dziwi – tym bardziej jak patrze na Twoją gębe w czasie gnp jak miałeś pretensje do sędziego:) Żałosne.. W dodatku masz 36 lat a odnosisz sie jakbyś był 60 letnim profesorem i pierwszym prekursorem mma w hisotorii:)
  Tak jak pisałem wcześniej – jak będziesz trenerem jakiegoś zawodnika z UFC, kogoś kto zajdzie daleko w ADCC to wtedy możesz tak wysoko glowe podnosić jak robisz to teraz.

 • Nabuchodonozor

  Przepraszam, ale wasza kłótnia jest żałosna 😀