Nie zapomnijcie zagłosować…

08 Październik 2011
7

Część z Was zapewne trzęsła portkami widząc nagłówek tego posta. Nie bójcie się, nie chodziło mi o jutrzejsze wybory parlamentarne. Tu chodzi o sprawę wyższej wagi!

W ostatniej ankiecie aż 63% z Was głosowało na Jona Jonesa, z czego 13% uczestników wskazało metodę zakończenia pojedynku (poddanie).

Tym razem strzelamy z dwu rurki, ponieważ stawką są dwa poważne pojedynki. Nie zawiedźcie mnie, człowiek musi zarobić, od czas do czasu, za zakładach.

[poll id=”10″]

[poll id=”11″]

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
MIrk
Gość
MIrk

Dziękuje

MIrk
Gość
MIrk

Gdzie się odbywa walka ? albo prościej ile czasu odjąć aby wiedzieć o której na FB są walki ?

F. Georgiew
Gość
F. Georgiew
Koczot
Gość
Koczot
Edgar ponownie wyciągnie wnioski. O ile w 2 walce dał się trafić w 1 rundzie. To tym razem da się wystrzelać Grey’owi i dowiezie decyzje do końca. Stawiam, że runde max, dwie wygra Grey resztę zdominuje szybszy i celniej trafiający Edgar. Co do drugiej walki o pas. Przeglądałem wypowiedzi Aldo i jego trenerów. W walce z Homnickiem można było zauważyć coś koło połowy 2 rd, że Aldo słabnie kondycyjnie. Trenerzy tłumaczyli to tym, że nałożył więcej mięśnia co do poprzedniej walki i potrzebował tlenu. W tej walce trenerzy napewno pomyśleli o wydolności tlenowej i Aldo całkowicie zdominuje Floriana. TKO koło… Czytaj więcej »
F. Georgiew
Gość
F. Georgiew
Moje typy z uzasadnieniami, jeśli ktoś podejmie rękawicę, to zapraszam do wrzucenia swoich 😉 Frankie Edgar vs. Gray Maynard Myślę, że Gray będzie chciał zmienić swój styl walki, tak by nie dać wypunktować się szybszemu Edgarowi. Takie próby często kończą się niepowodzeniem i myślę, że choć Maynard wydaje się być ogólnie groźniejszym zawodnikiem, Frankie wypunktuje go przewagą w obaleniach i szybkością uderzeń. Tylko dziwny gameplan któregoś z zawodników mógłby moim zdaniem przekreślić zwycięstwo obecnego mistrza. Frankie Edgar przez tym razem jednogłośną decyzję Jose Aldo vs. Kenny Florian Ludzie mówią, że Kenny dobrze wyglądał w poprzedniej walce, a Aldo ma słabszy… Czytaj więcej »
>><<
ZamknijX