Nie zapomnijcie zagłosować…

08 Październik 2011
7

Część z Was zapewne trzęsła portkami widząc nagłówek tego posta. Nie bójcie się, nie chodziło mi o jutrzejsze wybory parlamentarne. Tu chodzi o sprawę wyższej wagi!

W ostatniej ankiecie aż 63% z Was głosowało na Jona Jonesa, z czego 13% uczestników wskazało metodę zakończenia pojedynku (poddanie).

Tym razem strzelamy z dwu rurki, ponieważ stawką są dwa poważne pojedynki. Nie zawiedźcie mnie, człowiek musi zarobić, od czas do czasu, za zakładach.

[poll id=”10″]

[poll id=”11″]

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
7 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
MIrk
MIrk
9 lat temu

Dziękuje

MIrk
MIrk
9 lat temu

Gdzie się odbywa walka ? albo prościej ile czasu odjąć aby wiedzieć o której na FB są walki ?

F. Georgiew
9 lat temu
Koczot
Koczot
9 lat temu

Edgar ponownie wyciągnie wnioski. O ile w 2 walce dał się trafić w 1 rundzie. To tym razem da się wystrzelać Grey’owi i dowiezie decyzje do końca. Stawiam, że runde max, dwie wygra Grey resztę zdominuje szybszy i celniej trafiający Edgar.

Co do drugiej walki o pas. Przeglądałem wypowiedzi Aldo i jego trenerów. W walce z Homnickiem można było zauważyć coś koło połowy 2 rd, że Aldo słabnie kondycyjnie. Trenerzy tłumaczyli to tym, że nałożył więcej mięśnia co do poprzedniej walki i potrzebował tlenu. W tej walce trenerzy napewno pomyśleli o wydolności tlenowej i Aldo całkowicie zdominuje Floriana. TKO koło 4 rd.

Sonen po dość długim rozbracie z MMA 🙂 będzie walczył zachowawczo i nie ryzykował walki w stójce z Stannnem, wyleży zwycięstwo 🙂

CO tu dożo pisać Petis by subs. Jest całościowo lepszy.

O ile sercem za Joe Lauzonem to patrząc obiektywnie Melvin poczynił ogromne postępy u Grega J. Z pewnością będzie szukał jakiegoś mocnego i dynamicznego KO. Melvin by KO.

Jedynie gdzie Garcia może wygrać to na kartach sędziowskich poprzez kontrowersyjne wskazanie (walczy u siebie). Stawiam na Phama przez decyzje

Maia wygra walkę kontrolą w parterze.

F. Georgiew
9 lat temu

Moje typy z uzasadnieniami, jeśli ktoś podejmie rękawicę, to zapraszam do wrzucenia swoich 😉

Frankie Edgar vs. Gray Maynard
Myślę, że Gray będzie chciał zmienić swój styl walki, tak by nie dać wypunktować się szybszemu Edgarowi. Takie próby często kończą się niepowodzeniem i myślę, że choć Maynard wydaje się być ogólnie groźniejszym zawodnikiem, Frankie wypunktuje go przewagą w obaleniach i szybkością uderzeń. Tylko dziwny gameplan któregoś z zawodników mógłby moim zdaniem przekreślić zwycięstwo obecnego mistrza. Frankie Edgar przez tym razem jednogłośną decyzję

Jose Aldo vs. Kenny Florian
Ludzie mówią, że Kenny dobrze wyglądał w poprzedniej walce, a Aldo ma słabszy okres. Nie zmienia to faktu, że Jose jest o wiele niebezpieczniejszym zawodnikiem i sam KenFlo chyba nie do końca wierzy w swoje zwycięstwo. Nie będzie łatwo go znokautować, ale myślę, że przez 5 rund jest to do zrobienia. Nie jest to naturalna waga Amerykanina, a Jose wygląda o wiele zdrowiej niż po ostatnim cięciu kilogramów. Jose Aldo przez TKO, raczej w pierwszej połowie walki.

Chael Sonnen vs. Brian Stann
Nie widzę szansy dla Briana Stanna, który choć jest niesamowitym zawodnikiem z ciężkim uderzeniem, ale jeśli Chael wyjdzie tak skupiony i pewny siebie, jak do walki z Silvą, powinien bez problemu przetrzymać na ziemi i regularnie obijać Stanna, nie da się także „złapać” póki walka odbywać się będzie w stójce. Chael musi uważać jedynie na braki w jiu-jitsu, których nie da się załatać nawet w rok, zwłaszcza, gdy jesteś zakręcony na punkcie zapasów i czystej siły. Sonnen powinien wygrać jednogłośną decyzją.

Melvin Guillard vs. Joe Lauzon
Joe Lauzon to warty uwagi zawodnik, ale Melvin powinien poradzić sobie bez większych problemów. Jest konsekwentny w stójce i to sprawi, że wygra przez TKO.

Leonard Garcia vs. Nam Phan
Dawno nie oglądałem Leonarda Garcii, ale wiem, że Nam Phan jest dość solidnym zawodnikiem z mocną motywacją, walczy przecież o utrzymanie w UFC. Biorąc pod uwagę, że Nam już raz zmasakrował Leonarda i został „oszukany” przez sędziów, a Leonard po tym biciu zebrał jedynie twistera od Korean Zombie, nie widzę innej możliwości niż zwycięstwo Nama. Nam Phan przez decyzję.

Demian Maia vs. Jorge Santiago
Nie skreślałbym tak łatwo Santiago, ale Demian zrobił duży postęp w stójce i wciąż ma przewagę w jiu-jitsu. Jego słabszą stroną, która moim zdaniem powstrzymuje go od powrotu na szczyt, są zapasy, ale Santiago też nie jest wybitnym zapaśnikiem. Biorąc pod uwagę, że jest minimalnie lepszy w każdej płaszczyźnie, myślę, że wygra. Jak? Nie mam pojęcia, ale obstawię Demiana Maię przez TKO, prawdopodobnie haymakerami pod ścianą octagonu.

Anthony Pettis vs. Jeremy Stephens
„Showtime” jest zbyt cenny dla UFC, by wystawiali go do złych match-upów. Myślę, że zdominuje walkę i wygra przez decyzję.

7
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x