Paulo Filho w szpitalu po przedawkowaniu psychotropów!

19 Październik 2011
Paulo Filho w szpitalu po przedawkowaniu psychotropów!

Najbliższy rywal Mameda Khalidova uważany jest za osobę, która od pewnego czasu boryka się z poważnymi problemami. Dziś aktualność tych informacji potwierdziła się za sprawą Portal do Vale Tudo (w Polsce za pośrednictwem MMARocks), który ujawnił informację, że dwa tygodnie temu Paulo Filho trafił do szpitala w wyniku zażycia potężnej dawki rohypnolu, psychotropowego środka nasennego, który ma właściwości uzależniające. O problemach, które może powodować świadczy fakt, że po zaprzestaniu jego stosowania należy odstawiać go stopniowo, by uniknąć objawów „odstawienia”. Lekarze byli zszokowani, że po zażyciu potężnej dawki 60 tabletek Filho udało się w ogóle przeżyć. Tym samym istnieje ryzyko, że walka z Mamedem się nie odbędzie, jednak wstrzymamy się z wszelkimi osądami i przypuszczeniami do ewentualnych oficjalnych oświadczeń federacji KSW. Sugerujemy jednak, by dla dobra Paulo i Mameda zmienić przeciwnika póki jeszcze jest taka możliwość.

Komentarze

  • Tapoutdeal1989

    Zgadzam się ze zmianom przeciwnika bo po takiej akcji nie jest w szczycie formy szkoda bo nie łatwo o dobrych zawodniów dla mameda a ten był dobry klasowy i nawet rekord wyśmienity szkoda pozdrawiam fanów mmanews .

  • Rohypnol działa osłabiająco na motorykę i mięśnie, po prostu osłabia dlatego szczerze dziwię że mając do wyboru tyle innych narkotyków ten fighter akurat to bierze 😛

  • Zenobi

    Dokładnie, osłabia mięśnie i powoduje senność.