Ricco Rodriguez na MMA Attack!

28 Październik 2011

Kontuzjowany Eddie Sanchez wypadł z walki z Michałem „Masakrą” Kitą, ale w jego miejsce pojawił się godny następca – Ricco Rodriguez (47-12), były mistrz wagi ciężkiej UFC, który w swojej karierze pokonywał zawodników takich jak Randy Couture, Jeff Monson czy Andrei Arlovski, a od 2009 roku wygrał 13 z 15 stoczonych walk. Ricco to utytułowany grappler i zawodnik takich organizacji jak PRIDE, UFC, WEC, IFL, BAMMA czy Bellator. Michała Kitę czeka trudne zadanie, bo choć ostatnimi czasy „Suave” nie podejmował żadnych wybitnych przeciwników, to winning streaki w MMA nie biorą się znikąd i na pewno będzie musiał pokazać wszystkie swoje atuty, by przezwyciężyć tak doświadczonego przeciwnika. Walka z Kitą będzie jego 60 pojedynkiem w mieszanych sztukach walki. Oprócz tego, kontuzjowanego Dominika Malinowskiego w walce z Maciejem Sikońskim zastąpi Piotr Niedzielko z Białegostoku.

Komentarze

  • Szkoda, że od razu go nie wzięli. Mając wiecej czasu można było udział byłego mistrza UFC dobrze zareklamować. No i lepszym rozwiązaniem byłoby zestawienie go z Damianem.
    Nie wiem w jakiej formie jest „Suave”, ale Kitę czeka bardzo ciężka walka. Nigdy nie walczył z grapplerem tej klasy, a pozostawia wiele luk, które Ricco może wykorzystać. Wiecej szans daję Amerykaninowi, to o ile wiecej zależy od jego formy.

  • Zenobi

    Rozpiskowo MMA Attack > KSW