Sokodjou twarzą w twarz z najbliższym przeciwnkiem w Inside MMA

01 Październik 2011
0

Co prawda dzisiaj dominują nagrania, ale jakby co tłumaczenie wypowiedzi zawodników jest w środku posta. Thierry Sokodjou zawalczy za tydzień na MFC 31 z Panem, który siedzi po jego lewej stronie – Ryanem Jimmo. Ta walka może mieć duże znaczenie dla przebiegu walki Janka Błachowicza, więc warto na nią czekać.

Soko mówi, że tak, jak do każdej walki jest zmotywowany żeby wygrać. Nie uznaje czegoś takiego jak porażka, przegrywanie to coś czego naprawdę nienawidzi i nigdy nie jedzie na gale żeby dostać kasę i wrócić do domu. Zapytany o to jakie ma odczucia co do stylu walki Ryana zastanawia się chwilę, po czym robi „phi” i odpowiada, że nie ma żadnych – wszystko to już kiedyś widział. Ryan jest mocno zmieszany tą odpowiedzią i przyrównuje Sokodjou do robota, cały czas mocno skrzywiony. Sokodjou mówi, że dostaje łomot od większych kolesi takich jak Jimmo, więc jest przygotowany na jego warunki fizyczne. Na tym kończy wywód o mocnych stronach Ryana Jimmo, powodując śmiech Basa Ruttena, który parodiuje pewność siebie Soko.

Przeciwnik z kolei odpowiada, że zrobił o wiele lepszy research i zna wszystkie słabe strony Thierrego, od tego kiedy zamyka mu się powieka przy uderzeniu, przez jego styl źródłowy aż po wszystkie taktyczne informacje, włącznie z cechami osobowości. Sokodjou wybucha wówczas śmiechem i pyta czy Ryan zamierza się z nim umówić na randkę.

Później przytoczone zostają wyniki ankiety z MMA Junkie, gdzie 42% ludzi obstawiło zwycięstwo Sokodjou przez TKO (swoją drogą, łącznie na zwycięstwo Soko postawiło 51% osób). Jimmo mówi, że średnie IQ jest poniżej 100 i to tłumaczy wyniki tej ankiety.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o