Sonnen daje Andersonowi dobę na odpowiedź

15 Październik 2011
Sonnen daje Andersonowi dobę na odpowiedź

Chael Sonnen, zniecierpliwiony czekaniem na odpowiedź w sprawie rewanżu wystosował ultimatum do numeru jeden rankingów P4P. „Anderson, masz 24 godziny żeby zaakceptować moją ofertę. Sugeruję ci żebyś ją wziął, moja następna nie będzie taka miła.” Przypominając sobie pierwsze słowa wywiadu Amerykanina możemy spodziewać się zatem czegoś bardzo niemiłego, bo Silva raczej nie pali się do rozmawiania z mistrzem trash (freak?) talku, a jego obóz zdaje się nie być zbyt entuzjastycznie nastawionym do tej walki.

Komentarze

 • TD

  Ojoj, a co się stanie po 24 H? Zwyzywa jego matkę?

 • Rafał

  hahaha! Co najwyżej zwyzywa jego rodzinę, na nic więcej nie stać tego rozgadanego pajaca. Kim on w ogóle jest żeby mógł stawiać warunki i szantażować innych zawodników!? Szczerze mówiąc czekałem na walkę Sonnen vs Belfort, ale teraz jest mi obojętne kto spuści Mu łomot. Niech Chael pójdzie lepiej na freestyle battle i tam w swoim stylu niszczy przeciwników słowami. Szkoda gościa, na prawdę wielkie wyrazy współczucia dla rodziny!

 • Spajki

  Sonnen ma ogromne szanse wygrać z pająkiem ale co najwyżej przez decyzje, będzie robił to samo co w poprzedniej walce tylko będzie się lepiej bronił przed poddaniami. Rafał z Belfortem byłoby to samo co ze Stannem jeśli tylko Sonnen nie dał by się trafić Vitorowi.

 • Rafał

  Belfort jest o wiele lepszym strikerem niż Stann i ma dużo lepsze Jiu Jitsu(czarny pas) i czarny pas w Judo. Wiadomo, że zapasy Sonnena są fenomenalne, jednak nie wiem czy Sonnen tak łatwo dałby sobie radę z Vitorem. 1 walka z Silvą była dla mnie co prawda zaskoczeniem i tu muszę sie z Tobą zgodzić, jednak porównując to jak walczy Sonnen z tym jak wiele gada stawia go na straconej pozycji. Ten człowiek w ogóle nie powinien walczyć.

 • TD

  Chciałbym go zobaczyć najpierw z Belfortem. Rozumiem, że rewanż ma prawo się odbyć po tym jak dominował w walce z Andersonem i dał się poddać na koniec. Ale fakt, że był na sterydach – za to już mu się nic nie należy. Do kolejki oczekujących…

 • F. Georgiew

  Jeśli byliby to w stanie w miarę szybko zorganizować, to nie miałbym nic przeciwko jeszcze jednej walce z Belfortem. Tylko żeby nie było tak, że na walkę z Andersonem będziemy czekać rok.

 • vitor by go zabil

 • Specnaz

  Zabił koleś nikogo nikt nie zabije tylko ewentualne zbije ale chael sonnen jest to znacznie lepszy fighter miesznych sztuk walki niż viktor belfort kwestionuje co piszesz ziomek nie zgadzam się sonnen pokazał jako ostatni zawodnik postawił sie andresonowi i dał dobrą walkę viktor belfort dostał techniczne ko czyli wykluczenie z dalszej walki nigdy nie pisz takich bzdur zabije go w ufc wszyscy są level a pozdro dla wszystkich .

 • nie viktor tylko vitor nawet niemasz pojecia jak sie pisze imie tego zawodnika błaznie,a co do twojego komenta to sie mylisz i chuj sie znasz a zaręczam ci ze teraz vitor sie szykuje do sonnena i zobaczymy co zrobi z nim ,pewnie kaszanke z mordy

 • silva ma kontuzje także sonnen teraz ma jednego przeciwnika:) Vitora Belforta ,zwyciesca tego pojedynku zmierzy się z silvą jak ten wydobrzeje

 • Tapoutdeal1989

  Nie zapisałem hasła do poczty w onecie na którym miałem login specnaz z zamiłowania do militari i wojska ziomeczku viktora z vitorem pomyliłem wybacz mi to masz 16 lat bo tak z tym zabijaniem wyleciałeś beton potem argumentów siła ziomeczku ,,, Zabił koleś nikogo nikt nie zabije tylko ewentualne zbije,, tu widać jak bardzo się mylisz nie mam nic do vitora tak czy viktora i niech wygra i zbity zostanie sonnen potem silva ale na pierszym albo drugim sie zatrzyma tyle nie lubie ciebie i ty się nie znasz hahah.