Termin i szczegóły następnej walki GSP ustalone

30 Październik 2011
Termin i szczegóły następnej walki GSP ustalone

Konferencje prasowe na galach UFC często obfitują w sensacyjne ogłoszenia, tak też było tym razem. Dana White ogłosił bowiem, że Nick Diaz będzie następnym przeciwnikiem St. Pierre’a, a także zacytował pewne bardzo niepochlebne słowa pod adresem zawodnika ze stajni Cesara Cracie. Szczegóły w środku.

Dana rozpoczął w nietypowy sposób, nawiązując do cech charakteru Georgesa:

Znam GSP od 2004 roku. To jeden z najmilszych facetów jakich poznałem. Jest zawsze taki sam, niezależnie od tego jaka jest sytuacja i z kim walczy. I od tego 2004 roku nie widziałem go takiego, jak dziś w nocy. Nick Diaz potrzebuje motywacji i ją dostanie – zawalczy z GSP następny, Carlos Condit musi odejść na bok i poczekać jeszcze jedną walkę. St Pierre powiedział – i pewnie pomyślicie, że gadam bzudry, ale tak naprawdę było – „to najbardziej pozbawiona szacunku istota ludzka i sprawę mu największe bicie, jakie kiedykolwiek widziliście w UFC”. Zrobimy to w weekend Super Bowl w lutym.

Decyzja ta została przywitana brawami, a Roy Nelson podał rękę siedzącemu obok Nickowi. Ten odpowiedział tylko łamiącym się głosem w kierunku dziennikarzy:

Teraz widzicie, muszę wychodzić w ten sposób żeby dostać walkę! Muszę być tym złym, teraz wytykajcie mnie palcami, a ja dostaję walkę!

Komentarze

 • siwyszac

  GSP go zleje. Mam nadzieje że w końcu pokaże jak się nokautuje.

 • marius

  Sprawa osobista sie z tego zrobila

 • Zenobi

  Sześć liter:
  GSP FTW!

 • Tapoutdeal1989

  Zleje się w gacie prawdziwy wojownik to nick diaz konkretny cham nikt kto ma zasady tego nie skuma zepsucie i nerwy szmal eksperci do bicia .

 • dsa

  Choć lubie Nicka Diaza to raczej przegra tą walke, GSP będzie obalał i kontrolował z góry – jeśli nie podda go w jakiś sposób Nick to tej walki po prostu nie wygra.