WSZYSTKO z konferencji prasowej przed UFC 140

12 Październik 2011
WSZYSTKO z konferencji prasowej przed UFC 140

Także to, co mogliście wiedzieć wcześniej. W środku posta, po myślnikach wszystkie informacje skondensowane dla tych, którzy nie mają czasu oglądać całego nagrania. Pewnie i tak zrobiłbym to dla siebie, więc nie musicie dziękować.

– Rashad nie mógł wziąć walki z powodu kontuzji, a Dana nigdy oficjalnie jej nie potwierdził.
– Dana nazwał Toronto „najmocniejszym rynkiem na planecie”.
– Jones uważa, że trash talk między nim, a Rampagem i Rashadem tylko mu pomogły, dowiedział się bowiem, jak to jest być profesjonalistą.
– Gala nie odbędzie się w Rogers Centre, ponieważ Dana uważa, że jest za wcześnie i za szybko na ponowne 55.000 fanów.
– Zapytani o swoją przewagę nad przeciwnikiem, Jones uważa, że będzie to młodość i podejście do sportu, a Lyoto myśli, że po jego stronie stoi doświadczenie.
– Dana uważa, że Machida będzie nowym wyzwaniem dla Jonesa, atakując pod różnymi kątami, trzymając swój dystans i jeśli Jones go pokona tak, jak poprzednich przeciwników, potwierdzi się, że nie ma dla niego limitów.
– Machida był bardzo zaskoczony propozycją title shota, ale wiedział, że jego czas prędzej czy później nadejdzie.
– Jones nie czuje żeby ciągłe zmiany przeciwników były dla niego jakimkolwiek psychicznym obciążeniem w treningach.
– Jones uważa, że kluczem do pokonania Machidy będzie bycie sobą i dobre przestudiowanie swojego przeciwnika, z kolei Machida chce pokonać atletyzm Jonesa swoją techniką i odpowiednim przygotowaniem.
– Danie najbardziej w Jonesie imponuje to, że w wieku 24 lat walczył z takimi legendami jak Rampage czy Shogun, a teraz czeka go walka z Machidą po tym jak przebił się przez jedną z najbardziej zapełnionych dywizji w UFC.
– UFC dostarczy jeszcze jeden event kalibru GSP vs. Shields do Toronto, jak tylko możliwy będzie zorganizowanie takiego match-upu.
– Jedyna różnica, którą odczuwa Jones po zdobyciu tytułu, to fakt, że trzeba o wiele bardziej uważać na słowa.
– Jones nie będzie raczej trenował z GSP do tej walki, z kolei Lyoto mówi, że Anderson zaoferował mu pomoc i będzie starał się z nim współpracować w tej sprawie.
– Mark Hominick musi stoczyć parę walk żeby dostać rewanż z Jose Aldo, ale Dana był pod wrażeniem jego ostatniego występu.
– GSP twierdzi, że Rory MacDonald będzie o wiele lepszy w jego wieku, Dana wierzy w to, ale nie chce wywierać presji na młodym Kanadyjczyku.
– Dana dostał pytanie o Steve’a Mazagatti, z tego co usłyszałem chodzi o jakieś gejowskie wpływy, które utrzymują go w UFC, ale nie jestem tego pewien. Sprawdźcie sami między 23:20 a 24:00 w poście z konferencją prasową, może jesteście lepsi z angielskiego 😉
– Jones nie chce wybiegać wzrokiem za Machidę i Evansa, nie może wypowiedzieć się o walce z Andersonem Silvą.

Komentarze

 • TD

  Dana mówi fanom wszystko to co chcą usłyszeć. Ciężko nie uwierzyć największemu pasjonatowi MMA na planecie, bo bez wątpienia można go takim nazwać. Poza tym słów na wiatr nie rzuca.

 • Riro

  Dzięki! Z reguły takie konferencje mnie nudzą, ale informacje zawsze chętnie przeczytam. Szkoda, że ten portal ma tak mało komentujących zważywszy na konkurencje, bo w sumie odwalanie nie mniejszą robotę.

 • TD

  Pracujemy nad tym, coś wymyślimy żeby to zmienić i też nie do końca jest to dla nas zrozumiałe, bo materiał pojawia się konkretny.

 • Nita

  Wielkie dzieki za tłumaczenie ,dobra robota

 • SuperAldo

  wielkie dzięki redakcjo 😉