Anderson Silva nie chce słyszeć o rewanżu z Sonnenem

02 Listopad 2011
Anderson Silva nie chce słyszeć o rewanżu z Sonnenem


Chcesz mój pas? To kup sobie replikę na ufc.com

W wywiadzie dla tatame.com, Anderson po raz n-ty podkreślił swoje uczucie względem Chaela Sonnena. Na ile sama niechęć zawodnika wystarczy, żeby do rewanżu nie doszło? Śmiem stwierdzić, że UFC i Dana White znajdą sposób, żeby przekonać „Spidera”. Tymczasem rzućcie okiem na krótką wypowiedź Brazylijczyka.

„On nie zasługuje żeby ze mną walczyć. Najważniejsza rzecz, której nie zrobił: nie pokonał mnie. Złapano go teście antydopingowym, co było jeszcze gorsze.”
„Wierze, że on nie powinien być w tym sporcie, ponieważ nie ma emocjonalnych zahamowań. Podczas gdy próbuje mnie sprowokować, sprawia, że ten sport źle wygląda. Jest autorem przykrych wypowiedzi względem mojej osoby, obraził mnie i moją żonę.”

Przy okazji, skomentował wypowiedzieć swojego menedżera, który wyjawił, iż Spider przejdzie na fighterską emeryturę w momencie, w którym jego kontrakt przestanie obowiązywać. Czyli dokładnie za 4 pojedynki.

„Będę walczył przez kolejne 6 lub 7 lat, wówczas przestanę. Przestałem o tym myśleć i przedłużyłem decyzję o przejściu na emeryturę. Później pomyślę o telewizji. Wydaje mi się to interesujące.”

Komentarze

  • Chytry Danielix

    Zapomnial jeszcze dodac, ze sie boi.

  • Spajki

    Z jednej strony Sonnen ma duże szanse wygrać jeśli nie da się złapać w jakiegoś suba choć też nie wiadomo jaka będzie forma spidera (jeśli w poprzedniej walce miał rzeczywiście kontuzje żeber to ta walka może potoczyć się całkiem inaczej). Z drugiej strony Silva ma rację, że Sonnen nie zasługuje na walkę o pas.

  • WujekCiasto

    Jak chce byc dalej w UFC to nie bedzie mial wyjscia.To nie Pride gdzie czesto dawano kelnerow mistrzom po to zeby sobie rekordy nabijali.Na dzis jedynym przeciwnikiem,ktory moze z nim wygrac jest Sonnen.