Belfort nic nie wie o prowadzeniu TUFa

02 Listopad 2011
Belfort nic nie wie o prowadzeniu TUFa


Nic nie wiem, ja tylko jeżdżę sobie na wałku…

Wczoraj podaliśmy wiadomość o nowych trenerach brazylijskiego TUFa. Chodziło rzekomo o Andersona Silvę i Vitora Belforta, co natychmiast zdementowało samo UFC. Zaskoczony był również sam Vitor Belfort, kiedy tatame.com poprosiło go o komentarz w tej sprawie.

„Wiecie więcej ode mnie (śmiech). Ale liczę na to. Moje imię jest jednym z możliwych, ale nic mi jeszcze niczego nie potwierdził. Jeżeli mnie wybiorą, będę bardziej niż gotowy aby pomóc młodym talentom. Jestem pewny, że ten kraj ma mnóstwo talentów, które trzeba odnaleźć, niektóre lepsze niż Vitor Belfort. Zrobię co mojej mocy, aby pomóc swojemu krajowi.”

Jedyną, pewną wiadomością a propos Belforta jest jego kolejny występ, zapowiadany na 14-go stycznia w Brazylii. Przeciwnik wciąż nie jest jednak znany.

„To będzie jedna z najważniejszych nocy w mojej karierze. Skoncentruję się na przygotowaniach, bez względu na to z kim będę walczył.”
„Skupiam się na Chaelu Sonnenie. Nie jestem zainteresowany, aby walczyć teraz z Andersonem Silvą.”

Plan piękny, jednak chyba nie do końca możliwy. Przynajmniej nie w tym czasie i nie w tym miejscu. Chael mocno napiera na rewanż z Silvą, Anderson jednak uważa, że Sonnen nie zasługuje na rewanż. W tym miejscu wkroczył Belfort, który wyzwał Sonnena na pojedynek, twierdząc, że Anderson na pewno z chęcią odda mu Chaela na deser. Jak jednak wspominałem, zły czas i złe miejsce. Prowadzący ostrą kampanię anty brazylisjką, Sonnen otrzymał wiele poważnych gróźb, wliczając w to obietnice zamordowania go. Amerykanin byłbyy prawdziwym „hardcorem”, gdyby zdecydował się na przylot do Brazylii.

W grę wchodzi również niepotwierdzona plotka, jakoby przeciwnikiem Vitora miałby być Anthony Johnson.

UPDATE: Plotka przestała być plotką. UFC potwierdziło oficjalnie, że Anthony będzie przeciwnikiem Belforta. Pomimo, że przeciwnik solidny, to czuję mały niedosyt.

Komentarze

  • Tapoutdeal1989

    Na imię ma vitor nie viktor kiedyś pomyliłem się i jakiś cep się przyssał hahhah .