Brock Lesnar: „przez dwa lata okłamywałem siebie i fanów”

09 Listopad 2011
Brock Lesnar: „przez dwa lata okłamywałem siebie i fanów”

Jeśli widzieliście trailer do UFC on Fox z muzyką Rolling Stonesów wiecie, że UFC bardzo szybko przerzuciło tytuł „baddest man on the planet” z Brocka Lesnara na Caina Velasqueza. Utytułowanemu zapaśnikowi i gwieździe PPV nie za bardzo się to podoba i mówi o tym, jak widzi swoją przyszłość w dywizji i dlaczego utracił pas na rzecz zawodnika meksykańskiego pochodzenia.

Brock podczas wizyty u Paula Heymana powiedział:

Przez dwa lata musiałem okłamywać siebie i moich fanów. Musiałem wstawać codziennie rano i wmawiać sobie „czujesz się dobrze”, choć wcale tak nie było.

O zmianie, która nastąpiła i walce z Overeemem wypowiedział się w następujący sposób:

Miałem operację, ale teraz to jest już poza moim życiem i powróciłem. A to jest cholernie dobre uczucie dla mnie i złe dla wszystkich innych w mojej dywizji. Nie mam wiele do powiedzenia Alistairowi Overeemowi. To facet, który dostał szansę żeby zaznaczyć swoją obecność w UFC. I nieszczęśliwie dla niego, jest tam strażnik bram, który stoi na jego drodze, a jego imię brzmi Brock Lesnar.

Lesnar liczy także na to, że odzyska swój tytuł, który tak łatwo oddano Cainowi Velasquezowi.

Udowodnię tej nocy, że jestem jeszcze raz i zawsze będę najtwardszym facetem na tej ziemi.

Komentarze

 • Artur

  Będzie można obejrzeć UFC on fox na jakiejś platformie w Polsce?

 • Tapoutdeal1989

  Tak i niech słowo ciałem się stanie mistrz jest jeden nazywa się
  Brock lesnar i zdominuje ufc w półtora roku .

 • F. Georgiew

  Velasquez ma taki zestaw umiejętności, że Brock nie ma czego szukać w walce z nim. Ale z Overeemem czy dos Santosem może powojować.

 • F. Georgiew

  A co do transmisji, to Orange Sport nie transmituje, więc możesz poszukać jakiegoś „FOX playera” w Internecie.

 • KnockOut

  Twierdzisz że z Cigano poszłoby mu łatwiej niż z Velasquezem ??? Myślę że się mylisz myśląc że przeważałby dzięki swoim zapasom. Dos Santos pokazał już nie raz że potrafi sobie radzić z wrestlerami i myślę że pokaże to również w walce z Cainem

 • F. Georgiew

  Co do Cain vs. Cigano – ja widzę dwa scenariusze na tę walkę. W pierwszym dos Santos robi to, co Cheick Kongo, tylko kończy robotę. W drugim, Cainowi udaje się nieco wyczuć boks dos Santosa i wygrywa dzięki mocniejszemu cardio, zapasom (choć zgodzę się, że Cigano ma świetną obronę przed zapasami, ale Cain to najwyższa półka) gdzieś w 3 lub 4 rundzie.

  Co do Cigano vs. Lesnar – nie twierdzę, że Lesnar byłby faworytem, wiem o czym mówisz z neutralizowaniem zapaśników. Prawdopodobnie byłoby tak jak w Cain vs. Lesnar, ale widziałbym też szansę dla Brocka.

  Największe wątpliwości mam do szans Overeema, ale mam ogromną nadzieję, że wygra, bo nie chcę widzieć jeszcze Brocka w walce o pas.

 • KnockOut

  Alistair nie ma zapasów na nie wiadomo jakim poziomie ale w połączeniu z uderzeniami daję to solidną całość. Uważam że na Brocka w zupełności to wystarczy

 • Tapoutdeal1989

  Franek łowco bramek lesnar jest mistrzem ufc i nie długo twoje wypociny polegną jesteś ekspertem od rachunku prawdopodobieństwa tak albo tak ja uważam i mam niestety racje że cain pokonał brocka tylko dlatego że brock miał konkretną poważną chorobę a cain to spoko gość ale nie pokona ani Juniora ani Alistara stawiam na tych dwóch gotówkę ale czy ty masz franek tyle gotówki aby postawić to jest pytanie ja lubię krew a lesnar ją daje .

 • bbk

  Nie ojsraj sie szefie.