„Chael Sonnen vs. Arianny Celeste” oficjalnie

28 Listopad 2011
„Chael Sonnen vs. Arianny Celeste” oficjalnie

Popularna ring girl Arianny Celeste, z rekordem „mniej więcej” 90-60-90, ma szansę zmierzyć się na najbliższym rozdaniu nagród MMA Awards z Chaelem Sonnenem. Wszystko zaczęło się od niefortunnego komentarza Chaela, o którym była mowa TUTAJ. Arianny nie pozostała dłużna:

„Hej, jak ci tam… po tym jak @spideranderson skopie ci tyłek… nie będziesz nawet w stanie doliczyć do pięciu!! Przygotuj się na całowanie brazylijskiego tyłka!”

Jak się można było spodziewać, wymiana zdań na twitterze ma szansę przerodzić się w regularną wojnę. Sonnen na to:

„Wydaje się łatwe nosić bikini i wydaje się łatwe chodzić w kółko, ale spróbuj chodzić w koło i jednocześnie nosić bikini. Utalentowana dziewczyno!”

Sytuacja może mieć swój finał na najbliższym rozdaniu nagród MMA, gdzie Arianny może zostać wybrana Ring Girl roku a nagrodę może wręczać sam Chael Sonnen. To ci dopiero opera mydlana w tym UFC a my tu się musimy kisić z kolejnymi aferami rodem z PZPN.

Komentarze

 • F. Georgiew

  Kurde, Sonnen dostanie tam chyba masowy łomot. Nie zdziwiłbym się jak grupa ludzi ze środowiska go strolluje. Mam nadzieję, że będzie stream 😉

 • Tapoutdeal1989

  To jest usa a my tak jak pisze mamy afery rodem z PZPN Chale przesadził bogu ducha winna dziewczyna trudno jakoś kolekturę nabić trzeba .

 • Tapoutdeal1989

  Emocję po ksw 17 opadły lub są w stanie opadania lecz w każdym sporcie i dziedzinie rywalizacji jest jeden zwycięzca

  A

  W kategorii komentator miesiąca, nominowani są

  1 . Tapoutdeal1989 za jak zawsze poczucie humoru odmienne poglądy i poetycki kształt serca zamiłowanie do figurek ufc bezwzględność dla ciuchów manto zwłaszcza po wypraniu .

  2 . Tapoutdeal1989 za to że woli – Nicka Diaza od Gsp – I – Chaela Sonnena od Andersona silvy .

  3 . Za tego łosia co ma teraz nadciśnienie bo Tapoutdeal1989 pomylił vitor belfort z viktor belfort przez co prawdopodobnie nastąpi koniec świata .

  Głosujcie jak coś na mnie !!!!!!!!!!!!!! Jak by było jakieś choć nie będzie głosowanie pozdrawiam 1 . Tomka Drwala 2 . Marcina Helda za super walkę 3. I Przemka Saletę 4 . wszystkich pozdrowionych i MManews .

 • hm

  Tapoutdeal1989 WTF? Nie pomyliłeś tematów?

 • S

  Tapoutdeal1989 zapomniałeś dodać że jesteś mistrzem ortografii oraz składni zdania! Mój głos masz jak w banku!