Ciekawa karta Strikeforce już 17. grudnia

25 Listopad 2011
Ciekawa karta Strikeforce już 17. grudnia

Dawno nie mieliśmy do czynienia z głośną rozpiską Strikeforce, jednak wraz z walką Gilberta Melendeza z Jorge Masvidalem Zuffa postanowiła jeszcze raz przypomnieć, że ta organizacja jeszcze ma coś do powiedzienia. Na karcie umieścili wiele znanych i popularnych nazwisk, będzie też kilka powrotów. Zobaczcie sami, warto zaczekać na tę galę.

Gilbert Melendez (19-2) vs. Jorge Masvidal (22-6)
Cristiane „Cyborg” Santos (10-1) vs. Hiroko Yamanaka (12-1)
Gegard Mousasi (31-3-2) vs. Ovince St. Preux (11-4)
K.J. Noons (10-4) vs. Billy Evangelista (11-1, 1 NC)
Caros Fodor vs. Justin Wilcox
Devin Cole vs. Gabriel Salinas-Jones
Keith Jardine vs. TBA

Strikeforce wyraźnie sięgnęło po rozpoznawalne i szanowane nazwiska w swojej dywizji. Oprócz samej walki o tytuł wagi lekkiej, po pół roku powróci do klatki Cristiane „Cyborg” Santos, a Gegard Mousasi podejmie jednego z ostatnich godnych uwagi rywali spoza UFC – Ovince St. Preuxa. Niegdysiejszy pogromca Nicka Diaza i mistrz Strikeforce, K.J. Noons będzie starał odkuć się po dwóch porażkach w walce z Billym Evangelistą, który przegrał tylko jedną walkę w swojej karierze, z występującym na karcie Masvidalem. Oprócz tego zapowiedziano występ uwielbianego przez starych fanów w USA Keitha Jardine’a. Czy trzeba więcej żeby zachęcić Was do obejrzenia tego eventu?

Komentarze

  • Blade

    Pojawiają się dobre nazwiska, ale rozpiska wcale nie jest taka dobra. Kiedy będzie final turnieju wagi ciezkiej SF ?

  • F. Georgiew

    Nie no, jak na mój gust ciężko byłoby coś lepszego zmontować bez powtarzania nazwisk co galę. Barnett vs. Cormier ma być w pierwszym kwartale 2012 roku.