Dana White do krytyków UFC on FOX: „Zamknijcie się, poważnie. Nie chcę o tym słyszeć.”

13 Listopad 2011
Dana White do krytyków UFC on FOX: „Zamknijcie się, poważnie. Nie chcę o tym słyszeć.”

O ile pewne pytania nie muszą dziwić, bo przecież w zamiarze galę UFC on FOX miało oglądać miliony zupełnie świeżych fanów MMA, o tyle wciąż mogą być frustrujące nawet dla Dany White. Zapytany przez jednego z reporterów o to, czy na przyszłych galach transmitowanych na FOX, pojawi się więcej niż jedna walka, Dana przyjął rolę popularnego z dowcipów „Wujka Cięta Riposta”.

„Chcę żeby wszyscy to zrozumieli. Nasza umowa z FOX jeszcze się nie zaczęła. Współpraca zaczyna się od stycznia. Ci goście chcieli jedynie dać sygnał w stylu ‚Witamy UFC na FOX-ie’. Ta walka (main event) nie była częścią umowy, umowa jest na siedem lat, czeka nas jeszcze wiele pojedynków. To nigdy nie było częścią umowy.
Po tym jak podpisaliśmy z nimi kontrakt, FOX zaproponowało żeby zrobić jakąś walkę od razu i dać wszystkim znać o współpracy. Dokładnie tym była ta walka.
Dla wszystkich, którzy narzekali na tą walkę, lub na fakt, że nie widzieli tej czy tamtej walki… zamknijcie się. Trzeba było kupić bilet, jeżeli chcieliście oglądać wszystkie walki, bo np. nie podobało Wam się oglądać je na Facebooku. Poważnie, zamknijcie się. Nie nawet o tym słyszeć.”

Słuchając takich odpowiedzi, zastanawia mnie jedynie, kto przy zdrowych zmysłach mógł narzekać, że dostaje 90% walk za darmo. Moje pytanie, które zadałem Danie na konferencji prasowej tydzień temu a skierowane do „hejtersów” pozostaje na czasie:

„What the hell is wrong with those people?”

Komentarze