Donald Cerrone vs Nate Diaz na UFC 141

01 Listopad 2011
Donald Cerrone vs Nate Diaz na UFC 141

Donald Cerrone

Donald Cerrone wyrasta na łowcę bonusów, mając na swoim koncie już cztery, każdy po 70.000$. Jak podkreślał w wywiadach po UFC 137 jest nadal głodny walki i chciałby dostać jeszcze jedną w tym roku, na grudniowym UFC 141. Danie White najwyraźniej spodobał się ten entuzjazm i uznał, że zestawią Cerrone z młodszym z braci Diaz, który ostatnio w efektowny sposób pokonał Takanoriego Gomiego. Walka może być bardzo ciekawa, ponieważ obydwaj są bardzo dobrzy w każdej płaszczyźnie, z drobną przewagą bokserską i jiu-jitsu Nicka, jednak nieco lepszymi zapasami i kopnięciami Cerrone. Biorąc pod uwagę, że na gali wystąpią Lesnar, Overeem, Fitch czy Gustafsson, przychodzi mi do głowy tylko jedno słowo – wojna!

Komentarze

  • TD

    No to będzie zajebista walka. Nie mogę się doczekać. Bracia Diaz zarządzą. Czekam aż wywołają burdę na wzór ze Strikeforce. Ciekawe co zrobiłby Dana?

  • F. Georgiew

    Nate może mieć problem z Cerrone ze względu na jego kickboxing i to, że jest zdecydowanie „na fali”.

  • Tapoutdeal1989

    Cowboy ej cowboy w na polsat play pokazywali go w programie tapout w kręgu mma tam są takie strzały uwielbiam a co do marki odzieży tapout polecam wszystkim nigdy nie zapłacę za manto bluze 250 zł kiedy za tapout mam lepszą i jeszcze t-shirt wypasione wzory polecam xtreme couture ale do pierwszego prania pozdro .