James Thompson o Pudzianie: „Mariusz nie mógł się bardzo rozwinąć od naszej walki.”

23 Listopad 2011
James Thompson o Pudzianie: „Mariusz nie mógł się bardzo rozwinąć od naszej walki.”

Dwadzieścia osiem pojedynków skończonych przed czasem, dwadzieścia jeden z nich już w pierwszej rundzie. Prawie dwa metry wzrostu i ponad sto trzydzieści kilogramów żywych mięśni sprawią, że nie chcielibyście spotkać Jamesa Thompsona w ciemnej uliczce. Zwłaszcza, dopisując do tego fakt, że w młodości, angielski zawodnik był… KOMORNIKIEM!

Kiedy w maju tego roku, James zjawił się w Gdańsku, podejrzewał, że nie będzie miał łatwo. Jednak przyjechał, zobaczył i zwyciężył. Teraz, zaledwie 6 miesięcy później, „Colossus” odwiedzi Łódź i zamierza ponownie uciszyć Pudzianowskiego oraz raz na zawsze zmienić jego plany MMA.

W środku, ekskluzywny wywiad z Jamesem Thompsonem, który udzielił naszej redakcji kilku odpowiedzi i nawet podzielił się kilkunastoma fotkami z sesji treningowej, które zaprezentujemy już jutro o 12.00.

James, wygrałeś pierwszą walkę z Mariuszem Pudzianowskim, teraz zmierzysz się z nim po raz drugi, w tak krótkim odstępie czasu, od waszego poprzedniego starcia. Czy ten fakt demotywuje cię jako fightera?
Absolutnie nie, nie widzę powodu dla którego miałoby mnie to demotywować, po pierwsze dlatego, że już raz go pokonałem i teraz walczę z nim ponownie w tak krótkim odstępie czasu. Dlatego właśnie zleję go ponownie. Było wiele rzeczy, które musiałem poprawić z ostatniej walki i to jest właśnie to nad czym pracowałem.

Czy śledzisz newsy dotyczące Pudzianowskiego? Specjalnie do tej walki, Mariusz skorzystał z pomocy wielu profesjonalnych trenerów w ATT, znanego dietetyka, świetnych sparringpartnerów, itd.
Nie, nie śledziłem, ale teraz sprawiłeś, że zaczynam się naprawdę denerwować!

Jak poważnie podchodzisz do swojego obozu treningowego, mając tą świadomość, że on również ciężko trenował?
Jestem pewny, że Mariusz ciężko trenował, ponieważ on przywykł do wygrywania!! Tym razem miałem więcej czasu, aby przygotować się do naszego drugiego pojedynku i trenowałem naprawdę ciężko. Myślę więc, że obaj wyjdziemy w lepszej formie niż poprzednio i zobaczycie walkę lepszą we wszystkich płaszczyznach.

Czy zaskoczył cię czymkolwiek na co teraz będziesz bardziej uważał?
Nie bardzo, był całkiem eksplozywny w ringu i szybki jak na swoje wymiary.

Na ile prawdziwa jest historia, że w przeszłości byłeś „kolekcjonerem długów”? Wydaje mi się, że tym kto o tym wspominał był Bas Rutten.
Jest bardzo prawdziwa. Czemu pytasz, ktoś jest ci winny pieniądze? Pogadaj ze mną po walce.

Czy napijesz się z nami „jednego” na after party KSW, tak jak poprzednio?
Jeżeli stawiasz, zdecydowanie tak. Z chęcią wyczekuję Was ponownie w Polsce, dziękuję bardzo.

Dodatkowo, zapraszamy jutro na krótką sesję zdjęciową, którą otrzymaliśmy od Jamesa. Zawiera kilkanaście zdjęć z jego przygotowań. Widać, że Anglik poważnie potraktował część wydolnościową, ponieważ do treningów używa maski emulującej trening wysokościowy. Oczywiście dostępna również u naszego sponsora, sklepu www.takedown.pl 🙂

Komentarze

 • gurrol

  james ma twarz jakby byl uposledzony

 • saku

  Czasem również o poziomie umysłowym świadczą komentarze pod newsami.

 • TD

  Hehe… no właśnie chciałem napisać, że „too much hate in this hate”

 • a.

  Tym razem nie wygra. Ta walka to zemsta i wielki powrót Pudziana. To Pudzian przyciąga nadal znaczną część telewidzów. Gdyby przegrał, to było by to ciosem dla KSW. Biznes to biznes:)

 • Tapoutdeal1989

  Pudzian uczy się mma na błędach i teraz jest tylko lepiej pokona Thompsona a potem pewnie a nawet bardziej na tak niż nie tim sylvia i kolejny pojedynek ale do tima sylvi chyba troche brakuje jeszcze u pudziana to kwestia czasu pozdro ludzie .

 • Artur

  „Ta świadomość” dlatego „masz tę świadomość” a nie „tą”. „Tą” w miejscowniku.

 • a.

  „Tą” generalnie bardzo rzadko się pojawia.

 • ffg

  PUDZIAN POKONA TOMSONA NA KSW ZENSTA! PODOBNO NA NASTEPNEJ GALI PUDZIAN MA DOSTAC FIODORA A POTEM KSW SCIAGNIE JDSA I BROCKA DLA MARIUSZA!!! WIERZYMY W MARIUSZA! JESLI KRYSTIAN BEDZIE SPIEWAL TO MARIUSZ NA PEWNO WYGRA! WAR MARIUSZ!

 • Riro

  Lubię jak ktoś specjalnie pisze głupoty by inni odpisywali. Kurde, właśnie to zrobiłem ;( 🙂 Dla mnie wynik otwarty, obaj są kelnerami.

 • Pawel

  sam by sie napil z Thomsonem

 • Pawel

  sam by sie napil z Thompsonem

 • Piotrek

  Patrzyłem na stronę takedown i nie mogę znależć tych masek…

 • TD

  Wyprzedały się po tym artykule 😀 Mają być znowu za kilka dni