Jordan Błoch w sferze zainteresowań KSW?

27 Listopad 2011
Jordan Błoch w sferze zainteresowań KSW?

Najwyraźniej istnieje jakieś niewidzialne połączenie między mną a Jordanem Błochem, z którym zwykłem się widywać regularnie, co pewien okres czasu. Nie inaczej było i tym razem, gdzie zawodnika z Łodzi spotkałem na wczorajszym KSW 17, o dziwo w loży przeznaczonej dla mediów. Jordan był gościem specjalnym Konfrontacji, ponieważ, jak zdradził w rozmowie ze mną, jest w trakcie rozmów z KSW na temat jego debiutu na jednej ze zbliżających się gal. Ponieważ nie nagrywałem tej luźnej rozmowy, zaprezentuję Wam kilka faktów, które wyciągnąłem z rozmowy ze znajomym Łodzianinem.

1. Jordan Błoch zdradził, że rozmawiał w ostatnich dniach z Martinem Lewandowskim i jest w sferze zainteresowań KSW. Włodarze federacji są zainteresowani jego występem na jednej z nadchodzących gal.
2. Na KSW 18 Jordan prawdopodobnie nie wystąpi, ponieważ wciąż leczy kontuzję kolana, której nabawił się podczas ostatniego obozu treningowego. Wszystko zależy od prędkości rehabilitacji, ale Błoch nie zamierza forsować się żeby dostać swoją szansę – jest już na to zbyt doświadczonym zawodnikiem.
3. Na co dzień Jordan trenuje w Shidokanie Łódź i Drysdale Jiu-Jitsu. Odwiedza też kilka innych lokalnych klubów, gdzie szkoli zapasy i uderzanie. Jego trening jest bardzo przekrojowy i cały czas stara się wyłapywać luki, które poprawia od razu potem na treningach.
4. Jordan równolegle do treningów kontynuuje studia w kolegium nauczycielskim w Zgierzu, jest studentem drugiego roku.
5. Obecna na gali z zawodnikiem Shidokanu dziewczyna jest jego nieoficjalną menadżerką i są w trakcie poszukiwania sponsorów. Za pieniądze te mógłby pozwolić sobie na częstsze wyjazdy na sparringi i treningi poza Łodzią.
6. Jordan miał bardzo podobne spostrzeżenia co do gali KSW 17 – świetna gala i ciekawe wydarzenie, jednak nie podzielał entuzjazmu publiczności co do decyzji w co-main evencie wieczoru.

Komentarze